Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alpharoy

    csendes tag

    Hali mindenkine,van egy kis (nagy...)gondom lg 42lw4500 3d tv vasaroltam 10 napja es szomoruan tapasztaltam hogy a tv salyat lejatcoja nem minden 3d formatumot olvas , sebaj gondoltam majd pc rol szepen lejatcom oket hdmi n keresztul .utcu neki vettem egy dhmi kabelt ( a jobbik fajtabol, jol learnyekolt aranyozott vegut)es hajra.elmondom meddig jutottam . a tv azonnal felismeri a pct at is all ful hd modba inditom a 3d videot meg is jelenik azonnal a kep szokas szerint a kepernyot kozepen ketteosztva ( igy jelenik meg usb rol is ,ez rendben is van) a kep tukor tiszta, aztan jon az a resz amikor a tv taviranyitojarol at kell valtani sbs modban csak hogy miutan ez megtortenik sajna a ket reteg nem nem fedi le egymast majdnem teljesen ahogy azt kellene hanem egy kb 10 cm eres elteressel ugymond tukrozodve jelenik meg. ha folteszem a szemuveget ez a tukrozodes meg szunik de nem lessz tokeletes ,vegig erzed hogy zavarja a szemed es kis ido mulva fejfejest is okoz... elvezhetetlen, vissza olvasgattam es lattam hogy volt mar masnak is hasonlo jellegu gondja ,en sjana meg nem talaltam megoldast pedig vegig zongoraztam az osszes itt ajalott lejatco progit de az eredmeny ugyanaz mindeggyikkel .Ati hd 5670 1 gb ram a video karim ezzel nem lehet gond mert amugy fulhd videokat siman visz.azt meg hozzatennem hogy semeik lejatco proginak a beallitasain nem vacakoltam csak telepites es play, ugyhogy barmien segitseget nagyon megkoszonnek

Új hozzászólás Aktív témák