Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Piftuka #40635 üzenetére

    No most jelentkezem, most zártam le a vásárlást.
    Nem akarok vitát, és azt sem, hogy megkövezzenek a hozzászólásomért, ez a saját szubjektív véleményem lesz.
    Szóval vettem egy pana2000-es Oled -et, de számomra használhatatlan volt.
    Ha nem 4K anyagot kapott minősíthetetlenül gyenge volt a képminőség.
    Ami baromira zavart, hogy a színek is nagyon elcseszettek voltak rajta, nem bírtam beállítani, minden pirosba hajló volt, főleg az arcok.
    A kontúroknál, éleknél még 4K-n is láttam egy szivárványos valamit, és a kép összességében is számomra nagyon furcsa, szó szerint élvezhetetlen volt, és a mozgások sem tetszettek egyáltalán.
    A beharangozott hangminőség jóval elmaradt a hírnevétől, én inkább közepesnek, mint sem prémiumnak tituláltam.
    Eladtam, és egy Q90R-t vettem 5 hónaposan, mivel sehol sem találtam újonnan.
    Néztem az új 95T-t, de az már butított 90R...és ha ugyanabban az árban lett volna, akkor is az R-t vettem volna, mert láthatóan jobb a képe.
    En ezzel a Samsung Q65Q90R-el nagyon elégedett vagyok.
    Még állítgatom, főleg a színeket próbálom még finomítgatni.
    A távirányítóval annyira nem vagyok kibékülve, nem tudom a hangerőt állítani, és a csatornákat váltani.
    Ez másnál hogyan működik?

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák