Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    Sziasztok,

    A problémám a következő:

    Lecseréltük anyós régi Blaupunkt 32-es HD ready TV-jét az én két éve vásárolt LG 43LF630V TV-mre.

    Ez eddig még nem probléma, mivel én így tudtam venni egy Panasonic 4k TV-t :D

    Tehát adott az LG TV, amibe bele van dugva egy RH256 TV adás felvevő (HDD-s)

    A setup úgy néz ki, hogy az antenna jele bejön Coax kábelen a felvevőbe, onnan tovább van vezetve a TV-be, ezen felül a felvevő össze van kötve SCART kábellel a TV-vel, hogy meg lehessen nézni a felvett adást.

    Sajnos, amikor össze van dugva az egész, és a tartalom a felvevőről megy, nagyon zúg a hang. Ha a bejövő antenna coax kábelt kihúzom, azonnal abbamarad a zúgás, olyan, mintha az antenna kábel gerjesztené a hang jelet a TV és a felvevő között. Ha simán ki van kapcsolva a felvevő, és TV-t nézünk, nem zúg, ahogy akkor se zúg, ha kikötöm a felvevőt a fenébe, és simán megy a TV adás.

    Tehát, csak akkor zúg, ha a TV a felvevőről játssza a jelet, és be van dugva a bejövő coax antenna kábel.

    A korábban használt Blaupunkt TV viszont nem csinálta.
    Az LG AV bemenete nincs rendesen árnyékolva?

    Kábel hiba biztos nincs, mivel vagy 5 SCART kábellel kipróbáltam.

    Légyszi segítsetek, anyós nagyon szomorú, hogy a szebb TV-n nem tudja nézni a felvett cuccokat, csak akkor, ha kihúzza az antenna kábelt.

    Mit csináljak?

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák