Computex 2023: záróra!

Véget ért az idei Computex, és ezúttal videós bejegyzésben mondjuk el tapasztalatainkat.

Négy évnyi szünet után kicsit csendesebben indult a tajvani Computex: a nyitáshoz kapcsolódó sajtóesemény már-már zártkörűnek volt mondható, a kiállításhoz tartozó előzetes statisztikák pedig egy körülbelül 40 százalékkal „kisebb” rendezvényt vetítettek előre.

Hirdetés

Ahogy azt várni lehetett, a legfontosabb nyitóelőadás, melyet idén az NVIDIA elnöke, ügyvezetője és társalapítója, Jensen Huang tartott gyakorlatilag kizárólag a mesterséges intelligenciára koncentrálva azonban már óriási tömeget vonzott, másnap, a hivatalos nyitónapon pedig már érezni lehet, hogy ugyan a kiállítók egyelőre még óvatosak voltak a részvétellel, a látogatók már nagyon várták az újra fizikai formában is megrendezésre kerülő Computexet. Ennek köszönhetően végül a 2019-es értéket nagyjából 12%-kal meghaladó mértékben több, mint 47 000-en vettek végül részt rajta, így a szervezők már egészen magabiztosan hirdethették meg a 2024-es eseményt, és annak időpontját 2024 június 4. és június 7. közé.

De számunkra is pozitív élmény volt az idei kiállítás, több olyan fejlesztést is láthattunk, amelyeken érződött, hogy tényleg foglalkoztatta a mérnököket az adott téma, nem egyszerűen csak egy újabb ARGB LED sor beépítésével akartak új terméket létrehozni. Tapasztalatainkról, a legérdekesebb termékekről az alábbi videóban számolunk be.


Hirdetés

Fotóznál vagy videóznál? Mutatjuk, melyik okostelefon mire való igazán!

PR Vásárlás előtt érdemes megnézni, mit kínálnak az aktuális telefonok, ha igazán ütős képeket vagy profi mozgóképeket szeretnénk készíteni.

Azóta történt

Előzmények