Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz oalex #993 üzenetére

    "Ha vissza mész az elejére akkor látod, hogy a vita ott kezdődőt, hogy erdoke (majd Moonman és talán most te is) olyasmit akart sugallni, hogy minden jogdíjas dolognak korrektül meg fizettétek az árát."
    Nem. Pontosan te állítottad az ellenkezőjét. Én azt írtam, hogy van jól használható, ingyenes alternatíva az említett programra. Erre nekem estél, hogy ne álszenteskedjek. Holott nem ismered azt a bizonyos alternatívát, engem sem ismersz, nem tudod, mennyi szoftvert vásároltam meg, mennyit váltottam ki ingyenessel, ennek ellenére mégis próbálod úgy beállítani, hogy ha van fent néhány nem megvásárolt szoftver a PDA-mon, akkor az ugyanaz, mint ha az összest elloptam volna. Szerintem nem az, mert (ahogy írtam is) azokat mind megvásároltam, amiket folyamatosan használok, vagy nagyon nem szívesen nélkülöznék (kivéve egyet, mert még mindig nem nyilatkozott a fejlesztő, hogy a februári új verzió ingyenesen lesz-e frissíthető, ha most megveszem a régit). És nem 1-2 alkalmazásról van szó, hanem összesen 100 dolláros nagyságrendről, pedig nem is játszok (összesen 6 dollárt fizettem játékokért, de már jó ideje fel se teszem őket). Pl. a Mobile Shellről is azért szoktam le, mert nem tudtam meggyőzni magam, hogy vegyem meg. Pedig a cég kifizette volna, ha azt mondom, legalább 30 dollár értékben segíti a munkámat...

    Van a törvény/jogszabály, ami éles határvonalat húz a legális és illegális közé, és van az erkölcs, ami mindenkinél más határt húz. Lehet, hogy ha valaki baszakodni akarna velem, akkor megbüntetnének a telepített szoftverek miatt, de a lelkiismeretem jól van, köszöni szépen. A hazai átlaghoz képest pedig magam vagyok a makulátlan tisztaság...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák