Hirdetés

2015. július 30., csütörtök

(#701) ForRedGlory válasza erdoke (#700) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor valami nem stimmel, mert így csináltam eredetileg is, de nekem bizony nem "animálódik" a háttér. :(
Na mind1, majd szerintem alvás után megnézem megint, mert már kezdek kicsit elfáradni. Nem nagyon tettem még le amióta megvan :D

Xbox One Gamertag: ForRedGlory, PSN ID: Zozooo1982 * powered by Samsung Galaxy S6 edge *

(#702) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#699) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

sikerült beállítani vegre, de erdekes, mert ha a settingsből próbáltam, akkor nem ment, de ha a home képernyőn nyomom a menu gombot, akkor sikerül. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox One Gamertag: ForRedGlory, PSN ID: Zozooo1982 * powered by Samsung Galaxy S6 edge *

(#703) moonman

moonman
(Jómunkásember)

HTC Russia says HD2 will get Windows Mobile 7 upgrade, már ha hiszünk a twitter csiripelésének.

(#704) Karma

LOGOUT blog

Tényleg, most hogy beindultak a főzött ROM-ok, próbált már valaki valamit?

"Ezért jól támadni annyit jelent, hogy az ellenség nem tudja, hol védekezzék jól, védekezni pedig annyit, hogy az ellenség nem tudja, hol támadjon." - Szun-ce

(#705) erdoke válasza Karma (#704) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Odaát van külön témánk, sőt, magyar szakácsunk is, de elég kevés az információ a tapasztalatokkal kapcsolatban.
Én várok még a HSPL-re pár napot, aztán ha nem jön a hétvégén, felteszem a török 1.61-est, majd valami főzöttet. Különösebben nem hiányzik, de a 6.5.3-ast szívesen kipróbálbám.

A WM7 hír érdekes, és van pár dolog a készülékben, ami ezt erősíti (pl. RAM, ROM mérete, és amennyit ezekből lát a készülék).

Not addicted to sugar and grain anymore... / Try PictureLife: http://plfe.me/lRw

(#706) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hülye kérdés.... hogy lehet bezárni a programokat? Csak arra jöttem rá hogy a jobb felső sarokban lévő x-el lehet(ne), de a task managerben mindig bennemaradnak. Olyan mintha nem zárná be csak eltüntetné... vagy csak task managerrel lehet bezárni a progik nagy részét?

(#707) Karma válasza ForRedGlory (#706) üzenetére

LOGOUT blog

Fel kell tenned egy okosabb task managert, pl. a Duttys Task Managert, és akkor lesz normálisan működő X gomb.

"Ezért jól támadni annyit jelent, hogy az ellenség nem tudja, hol védekezzék jól, védekezni pedig annyit, hogy az ellenség nem tudja, hol támadjon." - Szun-ce

(#708) erdoke válasza Karma (#707) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Vagy ShowCase, vagy TaskFacade, vagy WkTask WM6.5-ös módosulata, stb.
Én a konfigurálható X gombot szeretem, azaz ha rövid nyomásra be tudom állítani, hogy háttérbe tegye, hosszúra meg a bezárást.

[ Szerkesztve ]

Not addicted to sugar and grain anymore... / Try PictureLife: http://plfe.me/lRw

(#709) Karma válasza erdoke (#708) üzenetére

LOGOUT blog

Ezt szerintem a Duttys is tudta, de már nem emlékszem eléggé.
Nem akar valaki megválni a HD2-jétől? Ritka, de megbántam, hogy eladtam...

[ Szerkesztve ]

(#710) erdoke válasza Karma (#709) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Jól emlékszel, tudja. :)

(#711) MerLinh

MerLinh
(senior tag)

haha, én most készülök venni, sajna már csak jövő év maradt...probáltam boltból is használtan is, de mindenről lemaradtam 1 nappal, szívás, remélem a jövő év több szerencsét hoz

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#712) ForRedGlory válasza MerLinh (#711) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Edigitalban még kapsz. Igaz hogy ott 179 ezer az ára, de van a Mammutban, a pólusban, a Visegrádi utcában és az Erzsébet körúton is ;)
Speedshop-ban is van. Persze kérdés, hogy mennyiért akarod venni.

(#713) MerLinh válasza ForRedGlory (#712) üzenetére

MerLinh
(senior tag)

hát persze emberi árra gondoltam =) max 160 de azt akkor boltban meg most annyi nincs kéznél =/

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#714) ForRedGlory válasza MerLinh (#713) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jaja, xxlgsm-nél is 169 ezrest kell otthagyni, ráadásul Ők nyitva sincsenek, csak január 4-től...
Nem tudom mikor fog lemenni az ára. Én már azt hittem október végén, hogy ha nem is sokkal, de olyan 140-150 körüli átlagárra lemegy. Nem vártam tovább, megvettem, nem ez a 20-30 ezer fog földhöz vágni. :)

(#715) Dare2Live válasza moonman (#703) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

ha hivatalosan is bejelentenék.... :R

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#716) MerLinh válasza ForRedGlory (#714) üzenetére

MerLinh
(senior tag)

hát ja a főnők gondolt a szilveszterre, megérkzett a fizum, most megint hd2 vadászás lesz=)

(#717) Karma

LOGOUT blog

Látom mindenki távol van a géptől és remélhetőleg jól érzi magát, senki nem olvasta a mai híreket - videó az FPSECE 0.10-ről, ahogy HD2-n élvezhető sebességben hajtja a Tekken 3-at :Y

(#718) kaller1 válasza Karma (#717) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én már láttam,nem gyenge. :)

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#719) MerLinh válasza Karma (#717) üzenetére

MerLinh
(senior tag)

jaja, én is láttam, remélem hétvégén is tudnak rendelni, ha nincs a raktáron...durva, nem lehet kapni kékfogas gamepadot?=) mintha láttam volna vmelyik videóban

(#720) ForRedGlory válasza erdoke (#710) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Olvastam, hogy az Opera 10 Beta verziót használod. Abban is elő lehet valahogy varázsolni a zoom-ot ("multitouchosra" gondolnék). Ha igen, akkor hogy? :R

(#721) ForRedGlory válasza Karma (#296) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jó régi hozzászólásra reagálok.. Nekem a rádió recseg elég gyakran... viszont érdekes, hogy csak akkor, ha a billetyűzár be van kapcsolva és a képernyő ki van kapcsolva :U :F
Lényegében csak akkor nem recseg (nekem olyan 5 másodpercenként...), ha világít a kijelző... Ezt valszeg sűrgősen viszem majd vissza edigitalba, hogy kezdjenek vele valamit... még tesztelem kicsit, aztán elválik megy-e a szerízbe vagy sem.

(#722) Karma válasza ForRedGlory (#721) üzenetére

LOGOUT blog

Nekem is csinálta, szerencsére nem hallgatok rádiót...

(#723) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Sufniba fel lehet valahogy tolni a gépre a konyha magyarosítást?

(#724) erdoke válasza ForRedGlory (#723) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Az mit jelent? Matyó hímzéses mentét akarsz ráadni? :Y

(#725) ForRedGlory válasza erdoke (#724) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mi van? :U

[ Szerkesztve ]

(#726) erdoke válasza ForRedGlory (#725) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Arra céloztam, hogy nem szabad keverni a magyarítás és magyarosítás szavakat, mert egészen más jelentéssel bírnak.

(#727) ForRedGlory válasza erdoke (#726) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ja értem, de mondjuk egyszerűbb lett volna egy igennel vagy egy nemmel válaszolni :DDD

(#728) erdoke válasza ForRedGlory (#727) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Soha nem magyarítok okostelefont, mert csak a baj van vele. A fájlok fent vannak a neten, ki lehet próbálni.

(#729) moonman válasza Dare2Live (#715) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

Unfortunately, the tweet regarding the WM7 upgrade for the HTC HD2 was posted in error and is unconfirmed at this time.

(#730) erdoke válasza moonman (#729) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Azért az új Sense-ből előbányászott WM7 beállítási hivatkozásokkal együtt már elég gyanús a dolog...

(#731) crey válasza ForRedGlory (#721) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Én CorePlayerrel jártam úgy, hogy ha le volt zárva a képernyô (egyszerû winlock), akkor 3 mp-ként szakadozott. MIután visszaállítottam a hagyományos képernyô lockot a slideos-csúsztatható helyett, semmi baj nem volt vele. . . Rádióval még nem próbáltam :D

(#732) moonman válasza erdoke (#730) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

én pl. hallottam olyat, hogy a Microsoft nem fogja engedni a WM7-re a custom UI-k telepítését - legalábbis az OEM-eknek - szóval az az új Sense nem biztos, hogy fel fog valaha is kerülni WM7-re.

(#733) erdoke válasza moonman (#732) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Én meg olyat hallottam, hogy két verzióban fogják szállítani, az egyik valóban full "MS User Experience" lesz (ehhez azért ütőset kell alkotni, ami a nagy többségnek be is jön), minimális OEM belenyúlással, de a másik kvázi "csupasz" OS lesz (gondolom, csak a Silverlight-os felület fog hiányozni, valami alap UI ott is van), amire a partnerek pakolhatják, amit szeretnének.

[ Szerkesztve ]

(#734) ForRedGlory válasza crey (#731) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hagyományos képernyő lock? Azt hol kell állítani? :R

(#735) crey válasza ForRedGlory (#734) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Start Menü --> System --> Lock és ott a Display fül. Nekem valamiért a csúszkás megoldás animációja csinált gubancot, amikor a kis nyilak megjelentek, a zene megakadt. Windows Classicra állítsd vissza :)

(#736) erdoke válasza crey (#735) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

HD2-n szerintem nincs gubanc a csúszkással se, inkább a kijelző méret miatt a gyári felső csúszkás megoldás kényelmetlen, érdemes alsó csúszkással felváltani. Én teljesen kikapcsoltam a Lock-ot, és S2U2-t használok.

(#737) ForRedGlory válasza crey (#735) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Start menü --> System ? Ezt nem egészen értem, mert a start menüben nincs system. :F

(#738) crey válasza ForRedGlory (#737) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Ha magyar akkor Rendszer, vagy beállítások, vagy nemtudom. Valahogy így keresd :)

(#739) crey válasza erdoke (#736) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Én sem értettem hogy miért generálja, de igazából csak akkor szükséges amikor zsebben van, és zenét hallgatok róla, vagy rádiót. Mert amúgy úgy is kikapcsolom a képernyőjét :)

(#740) ForRedGlory válasza crey (#738) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Na de nem magyar :)

(#741) Karma válasza ForRedGlory (#740) üzenetére

LOGOUT blog

Szerintem Start menü - Settings - jobbalsó softkey - All Settings - System, ha Sense-ed van, ha le van tiltva, akkor meg kapásból Settings - System.

(#742) moonman válasza erdoke (#733) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

ezt is hallottam, de ez már túlbonyolizálásnak tűnik nekem. én mindenesetre azt mondom, hogy sikerüljön olyan jól, hogy ne is legyen rá szükség, aztán a közösség úgyis meghekkeli. :)

[ Szerkesztve ]

(#743) moonman válasza erdoke (#736) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

én meg soha nem használtam semmilyen screen lockot. :)

(#744) ForRedGlory válasza Karma (#741) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez már nagyjából jó, de ott sincs semmi system... Nem értem én ezt :(

(#745) moonman válasza ForRedGlory (#744) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

ne csináld már. start-settings-system. ott kell, hogy legyen.

(#746) ForRedGlory válasza moonman (#745) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

szerkesztve

[ Szerkesztve ]

(#747) erdoke válasza moonman (#745) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Ha jól emlékszek, alap beállítással a Start\Settings a HTC-s beállításokba visz. ;)

(#748) ForRedGlory válasza moonman (#745) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Megvan, rossz helyen kerestem :D

(#749) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mekkora memóriakártyát kezel? Kezeli a 16-os kártyát, esetleg a 32-es kártyát? :R

Még egy kérdés. Hol tudom kiírtani a zenékből az alapból benne lévőket?
Pl.: Buena Vista Vibra Sound System - Sidestepper
Azt írja a locationra, hogy: \music\allgoosthinga\drive.wma
Lehet megint bénázok, de ez gondolom rejtett lehet, mert sehol sem találom. A rejtett file-okat elő lehet csalogatni?

[ Szerkesztve ]

(#750) Karma válasza ForRedGlory (#749) üzenetére

LOGOUT blog

Simán.

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.