Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz moonman #992 üzenetére

    Na de épp ez a lényeg nem. Mindenki vásárolt már Cd-t meg SW is. Az álszenteskedés, hogy kicsi lopás, nagy lopás, néhányat kifizetek néhányat meg nem. Az szerintetek mitől ment fel? Egy lopás is lopás.
    De újra mondom, ezek a szürreális magyarázgatások (hogy amit sokat hallgatok, használok, azt meg veszem), csak arra jók, hogy a kognitív disszonanciával megbirkózzátok. Valódi felmentésnek aligha nevezhető, mert óvodás duma. Letöltesz egy olyan SW-t vagy zenét aminek a szerző szerint ára van. Még ha csak egyet is, akkor is lopás, bárhogyan nézed. Lehet az összes többiről számlád, az az egy akkor is jogsértő. De mit magyarázgatom itt, pontosan tudjátok ti is és mindenki más. Nem itálek el én senkit, csak a kamu dumát (fél igazságot) nem bírom.

    Karma: Neked meg mi a bajod, mitől vagyok én warezhuszár. Nekem a mondanivalóm az, hogy szinte ugyan annyira az itt mindenki (nem warezhuszár, hanem warezhasználó). Tisztelet a kivételnek, de a témához eddig hozzászólok, valamit te nem ide tartoztok. Csak valami erős késztetést éreztek arra, hogy ezt bizonygassátok, hogy van olyan is amiért fizettél. Na bumm, hát nekem is, meg a Bélának is van olyanja.

    Én nem Pro/Contra warez vitát akartam nyitni. A Warezolás itt (PH-n) nem megengedett. Ez én is tiszteletben tartom. Ha vissza mész az elejére akkor látod, hogy a vita ott kezdődőt, hogy erdoke (majd Moonman és talán most te is) olyasmit akart sugallni, hogy minden jogdíjas dolognak korrektül meg fizettétek az árát. És ez mint tudjuk, de utólag ki is derült nem igaz. Olyan mint ha valaki azt mondaná, hogy még az életében nem hazudott, persze, lehet, hogy van olyan ember aki el is hiszi, csak számomra lehet, hogy sértő, hogy az itt megfordulókat (bele értve engem is) baleknak néz.

    Viszont ahogyan utaltál ra te is, ez a téma nem ebbe a fórumba tartozik, úgy hogy hagyjuk, ti is és én is. Amióta ezt megígértem, csak a válaszokra válaszolok. Amúgy te sem vagy a jó példa bajnoka, a saját tanácsodat sem tartod, be. Miért nem írtad azt nekem meg prívátba azt mivel a te is a fórumot szemteled? Semmi általános nincs benne és csak nekem szólt.

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák