Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz oalex #982 üzenetére

    Mivel nem csak a PDA-kat, hanem a szoftvereket is folyamatosan próbálgatom, így szinte lehetetlen is lenne minden programot megvennem, ami egy adott pillanatban a gépen van. Az eltérő próbaidő miatt az sem járható, hogy 2 hétig fut egy ROM adott program kombinációval. Van, amikor 3 nap után cserélek ROM-ot, van, ami marad akár hónapokig.
    Amik számomra alap programok, tehát szinte mindig használom őket, azokat viszont megvettem/megvetettem (az üzletieket a cég).

    Megnéztem a PhonEx-et, tényleg nem keres keresztnevekben. Furcsa, hogy eddig nem tűnt fel, talán sose kerestem keresztnév alapján. :F Akiket keresztnéven tartom számon a telefonkönyvben, azok általában benne vannak a gyorshívóban (Favorites), vagy eleve a vezetéknév helyén van a keresztnév (vezetéknév nélkül). Másfél év alatt nem hiányzott, de nem vagyunk egyformák. :)
    Viszont a begépelt számok alatt írja a találatokat (KOV, TAM, stb), úgyhogy nem kell lenyitnod a listát, ha már elég kevés név van benne.

    (#984) ForRedGlory
    Az a baj, hogy ez alap WinMo, már a 2003SE-ben is így volt. Akinek nem ez az első WM készüléke, annak ez magától értetődő. Ők bizonyára ki is cserélik a Start Menu-ben a Settings linket, hogy a régire mutasson a Sense-es helyett. :)

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák