Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz erdoke #985 üzenetére

    Ezért írtam ezt: Persze az, hogy utána így úgy megmagyarázza az aktust az már más kérdés. Az embernek saját maga számára logikus magyarázatot találni kőnyű. Attól még az ugyan úgy csalás/lopás, ha tetszik ha nem. A többi (hogy a felét te legalább kifizeted, az csak azért mondod magadnak, hogy jobban tudjál aludni).
    Amúgy ugyan ilyen fél Magyarország, úgy hogy véletlenül se érezd rosszul magadat. Megkérdezel 100 véletlenszerű autó sofőrt az utcán, hogy korrupt e vagy sem. Kb. 10 fogja bevallani, hogy igen. De ha csak azt kérdezted volna meg, hogy fizetett e már le rendőrt az életében, akkor 60 fogják azt válaszolni, hogy igen, további 20 hazudik és kb. 20 az aki valóban ártatlan. Majd ha erre meg kérdezed, hogy az nem korrupció e, akkor azt fogja mondani, hogy pld. "ha szigorúan vesszük, akkor az, de ha nem adok pénz, akkor elveszik a jogsimat és a kocsi kell a munkámhoz".
    Azt lehet úgy is, hogy hány tartja magát fajgyűlölőnek és hány utálja/ítéli el a cigányokat (persze ezt is szigorúan külön kérdéskörben). Majdnem a fenti arányt kapod erre is.
    Ügye érzed, hogy mire akarok kilyukadni.

    Na de már tényleg nagyon nem HD2 téma, úgy hogy tényleg abbahagyom, vagy mehet tovább priviben. Az eddigiek arra elegek voltak, hogy a csendes többség eldöntse magának, hogy kivel mi van :R

    PhonEx igen látod a számok alatt, de nem tudsz simán rábökni (azaz még egy plusz lépés).
    Ergo sokkal jobb a Sense, SPB és egyéb tárcsázó megoldása, hogy 3-5 név a dial-pád fölél kerül. És itt még azt sem tartom előnynek, hogy nagy a dialpad (pont nem a HD2-nél számít ez). Persze egy 2,2" képernyőnél már más kérdés. Szóval számomra PhonEx = Failed. Nekem van aki kérésznév szerint jut eszembe é van aki vezetéknév alapján. Ahhoz túl sokan vannak, hogy kedvencekbe tegyek mindenkit. Túl sok ügyfél és haver. Amúgy elhinném neked, hogy egyedüliként van ilyen fura igényem, de mivel a többi program tudja abból látszik, hogy ez nem csak nekem jutott előszór az eszembe (amúgy ugyan ez a hiányosság a S40 Nokiákban is van, mondjuk ott külön ki lehetett választani, hogy vezeték név legyen vagy keresztnév, de ezt lehet, hogy már javították)

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák