Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz SteeWe #42262 üzenetére

    Elég érdekes az ls kimenete.

    Először is a jogosultságokat kellene kiírnia, aztán a tulajt majd a rendszer csoportját stb.

    Jogosultságok (a 2-es nem tudom mi) / tulaj /csoport / méret / utolsó módosítás / majd a fájl neve
    drwxrwxrwx 2 root root 24576 Mar 2 10:36 dalvik-cache

    Az, hogy a végén szerepel-e a "-> /sd-ext/dalvik-cache" attól függ, hogy milyen a2sd-t használ a rom.

    Amiket beírtál azok alapján szerintem is az ext-en van a dalvik mivel a 'mmcblk0p2' az ext partíciót jelenti.
    Ebből egyébként is több sor szokott lenni, az elsőnek kell lenni az ext partíció mappájának. Nálam sd-ext, nálad az sd lesz. Ugye DSWS romot használsz? Ami felcseréli a system és a data partíciót. Azért van ott a system és nem a data az ext (sd) előtt.

    Ha nálad az "ls -la /system/sd" kimenetében benne van a dalvik-cache, az még egy visszaigazolás lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák