Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz senki11 #41750 üzenetére

    Nekem nagyon tetszett az említett miui, tök jól belaktam, csak hát észrevettem ezt a hülye "nem kapcsolható" hibát - ami mondjuk minden romon megvolt (remélem, hogy beszélhetek róla múltidőben, mert addig szórakoztam a romokkal, radiova, RIL-lel, recoveryvel, hogy most a ginger-sense romnál még nem jött elő). Igazából nem találkoztam olyan hibával, ami a rom miatt lett volna. Egy próbát mindenképpen megér ;)

    norb27: ez lenne az? Én is fel akartam ma rakni, csak a leírásnál a "choppiness video recording" kicsit eltántorított. Mi a tapasztalatod vele? Pl. CoolDroid Revolution v9.0-nél elég gyenge volt a kamera, vagyis jó lett volna, de laggolt az egész, nem lehetett vele értelmesen fényképezni sem. Esetleg bármi egyéb hiba? :R Lehet holnap kipróbálom...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák