Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz pzoley #26567 üzenetére

    Szia!
    Akkor szép lassan igazolódni látszik, hogy tulajdonképpen nem is én vagyok a béna, sőt, nem is a telefonom szar? Mert a korábbi hozzászólásokból ( nem csak a tiédből ) nekem ez jött le. És lám-lám, másnál is jelentkeznek ezek a "furcsaságok", hogy pl beszarik a telefon rész, meg jönnek az fc-k. Még nem olvastam a javításról amit írtál, csak azt vettem észre, nem tudok belépni rendesen az oldaladra. De hát ebbe én nem szólhatok bele! :D
    ( csak zárójelben jegyzem meg, ha nem lehet belépni, írni se lehet - a PROBLÉMÁKRÓL, amik azért csak vannak...kb a hozzászólások úgy 90%-a szól erről, bár pontos számítást nem végeztem, csak úgy saccoltam, persze, ezekre vagy nem válaszolsz, vagy leírod, nálad ilyen még nem fordult elő a néhány órás - talán 1 éjszakai "teszt" alatt, ha meg fotókat küldök, esetleg log-ot, arra az a válasz, CSAK nálad fordul ilyen elő - pedig NEM IS :D ). Aztán egyszer csak jön rá megoldás. Hogy is van ez :F :Y :R

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák