Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    Erdekelne, masnal is elöfordul e az a problema, hogy a telo a memoriakatyara azt irja, hogy serült? Idönkent (mostanaban eleg gyakran...) lefagy a telo, most akarok majd romot cserelni emiatt, de van amikor visszakapcsolom, akkor kiirja, hogy serült sd, formazzam le.. Söt, most pl fagyas nelkül kiirta.. Lehuztam a gepröl, amin egyebkent charge only modban volt, es jön ezzel. Az az erdekes, hogy ilyenkor többnyire ha kiveszem a kartyat es visszateszem, akkor jo, csakhat ugye hala htcnek ahhoz az akksit is ki kell venni.. Bar egyszer mar formaznom is kellett e miatt, mert hiaba vettem ki, tettem vissza, ugyanugy serült sd-t irt. Szerencsere gep siman beolvasta, ugyhogy a cuccokat le tudtam rola szedni, de ez igy eleg gazos. Nem tudom, hogy a telo hibaja lehet, vagy a memoriakartya, esetleg a szoftver valamilyen formaban. Class 6os 16 gigas SiliconPower egyebkent, direkt ilyent rendeltem, mert ezt dicsertek. Egyebkent ha a memkari gondja lenne, akkor gondolom, nem oldana meg, egy ki-be rakas, en valami szoftveres dologra gondolok inkabb..
    Valakinek valami velemeny/tapasztalat erröl?

Új hozzászólás Aktív témák