Hirdetés

Aktív témák

  • gduck

    addikt

    Sziasztok!
    Először is kellemes ünnepeket mindenkinek! Másodszor egy kis segítséget/véleményt szeretnék kérni tőletek ;)

    Prológ: Egy 3 éves Samsung 82 100Hz flat 16:9-es TV-met cserélném le nehéz szívvel egy LCD-re. Annó azért vettem ezt, mert az analóg TV adások nem igazán voltak élvezhetőek LCD TV-n (a plázákban persze DVD lejátszóval gyönyörű képük volt már akkor is :DDD ) és a tudás/ár arányuk se tartott ott mint ma.

    Pár órát eltöltöttem a visszaolvasással (igazán okos nem lettem, viszont rengeteg hasznos infót olvastam), de még lenne pár kérdésem. Jah és továbbra is Samsung TV-ben gondolkozom. Az ára miatt azt hiszem hogy maradnék az 5-ös szériánál. De pl. az egyik kinézett TV (LE40A536) pár dologban kevesebbet tud mint egy - itt sokat emlegetett A656 - 6-os szériás... Amiket nagyjából látok:
    Ultra Clear Panel - nincs, csak Clear Panel van
    100 Hz - nincs
    DNIe™ Pro - nincs, csak DNIe™ + van
    24p Real Movie - az van ebben is :)
    Wide Color Enhancer 2 - nincs
    Movie Plus - nincs
    HDMI - nincs 1.3, csak 1.2 van

    Vagy esetleg egy LE40A551 ? Ebben "van" HDMI 1.3, Wide Color Enhancer 2, Movie Plus is. Hát nemtom...

    A TV digitális SD és HD TV adásokhoz (UPC) és XBOX360-hoz lenne. Szal érdekelne a véleményetek, mert elég sok az eltérés árban a két modell között.

    :R ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák