Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz [w] #71603 üzenetére

    "na nem szakszervizbe, arra nem telik"

    Értem az álláspontodat, de hadd mondjak egy mesét "sufniszervizzel" kapcsolatban. Barátom nem öreg (5-6 éves) HRV-je egyszercsak nem indult reggel. Csak a tipikus katt katt volt. Evitte a tréler :Y nem márkaszervizbe, ahol generátort (felújítottra) cseréltek az autóban, potom 180 ezerért (ha egyáltalán kicserélték, de szerintem nem). A műveletet senki nem ellenőrizte, mert a barátom egy hölgy, akinek azt mutatnak amit csak akarnak... :) Lényeg, akkumulátort elvileg nem is cseréltek az autóban, csak "generátort" (azt is csak "papíron", azaz inkább szóban, mert nincs róla dokument, hogy kapott egy felújított generátort az autó), ennyi pénzért. Szerintetek átbaxták az én barátomat? Természetesen igen, mert valszeg csak egy új akku kellett volna. A márkaszerviz ezzel szemben cserélt volna egy akkumulátort max 60-80 ezerért, kapott volna számlát róla és garanciát. Most se garancia, se papír, se semmi. Ha szerencséje van, kapott egy új akkut. Ha nincs szerencséje, semmiből nem kapott újat, csak feltöltötték a lemerült akkuját, amire megvan minden esély, mert "állítólag" most is szarakodik reggelente az autó. A leányzó már el akarja adni, merthogy álandóan baja van a kocsinak. De, a márkaszervizt továbbra is messzire elkerüli, mondván, hogy ott átbaxxák, pedig soha nem járt még márkaszervizben egy utójával sem. Én 12 éve csak márkaszervizbe járok, igaz, nagy bajom eddig sosem volt, de na. Bocs a történet miatt, de nekem már annyi xart akartak letolni a torkomon ezek a "függetlenek", hogy el nem tudom mondani, akik mindenhez értenek, de igazából semmihez sem értenek igazán. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák