Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Ijk #921 üzenetére

    Ennyi pénzért már komoly hangfalakat nézegethetsz, ha jól értem csak két front érdekel, igaz? Van hátsó szatelit hangszóród, vagy csak Sztereoként akarod használni (ha hátsó hangfal is akad, akkor ügyelni kell arra, hogy ne nagyon legyenek keverve a kis és nagy inpendanciájú hangfalak).

    Ha a Yamaha hangzásvilága megfogott, akkor az NS-515F hangfalakban se fogsz csalódni, európai ''megfelelője'' a Heco Vitas vagy Metas sorozat, 500 v. 700-as hangfal. A Heco-k mélyei nagyon jók, ezek a Yamák erősségei, technos és ''dübörgős'' zenéhez (rammstain pl.) nagyon jók. ;)

    Ha zeneibb hangzásra vágysz, akkor Dali Concept 6 vagy Celestion F28.

    A fentieket hallottam személyesen, ezért tudom őket ajánlani. Viszont a helyzet az, hogy istenigazából neked kéne elmenni egy jó boltba, ahol meg lehet halgatni őket, lehetőleg hasonló képességű erősítővel, mint a tied. Vigyél egy ''demoCD''-t, egy olyat, amihez hasonlót zenéket szeretnél halgatni rajta. Ha egymás után meghalgatod pár különböző hangfalon, hallani fogod a különbséget, sőt, azt is, hogy melyik miben jobb/rosszabb.

    A legcsúnyább dolog viszont sajnos az, hogy istenigazából otthon, a saját erősítőddel és kábeleiddel fogod a végleges hangzást megkapni.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák