Hirdetés

Aktív témák

  • fury71

    aktív tag

    válasz quby #1263 üzenetére

    Hali!

    Én hallottam többször már a H/K AVR-132-est és árához képest jó erősítő. Egyszer JBL Balboa szettel volt körítve és mondhatom ütős hangja volt. Sokszor nem véletlen ez a párosítás főleg az MM-ben, mert állítólag a H/K és JBL -t egy cég gyártja és passzintják hangzást egymáshoz..
    Na ezt a szettet nem az MM-ben halgattam, hanem az egyik munkatársamnál nyugodt környezetben.
    A filmek elementárisak voltak, nincs mit hozzátenni :C A zenénél is jól szólt még szteróban is, ;) úgy jellemezném, hogy olyan símulós volt. A mélyek nem voltak nagyon eleresztve, talán a sub hiánya miatt is, de Balboa frontok sem túl nagyok, viszont nem volt puffogós és állóhullámok sem a hallgatási pontban, ami ilyen áron nagy előny igy zenére is :K
    Szóval nem lehetett érezni, hogy ez csak egy 5*30 W-os készülék, kihajtotta rendesen a hangfalakat és még nagyobbakkal is elbír. Ebben az árban még belefér 200k-ba egy DALI Concept 5.0 szett is.
    Úgyhogy ajánlott. Szerintem

    Üdv

    Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

Aktív témák