Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    Sziasztok!

    A kovetkezo kerdesem lenne. Laptop procikat szeretnenk tesztelni valami uton-modon, ehhez viszont szuksegem lenne egy olyan rendszerre, amelyekben viszonylag konnyeden tudnam nyustolni oket Van valami otletetek arra, hogy hogyan tudnam ezt a legolcsobban meguszni? Ilyen procikat szeretnek a rendszerrel tesztelni:

    X9100
    P8400
    T9400
    T9300
    T8300
    T7700
    T7600
    T7500
    T7400
    T7300
    T7250
    T7200
    T7100
    T5670
    T5600
    T5470

    Namost a kovetkezok jutottak eszembe:

    1. Venni egy hasznalt olyan laptopot, amibe "csak" ki-be kene rakosgatnom a procit, viszont nem tudom milyet kene vennem, es hat szereltem mar szet laptopot, hat...nem egy leanyalom. Valamint azt sem vagom milyen laptopot kene szereznem, azt mar kideritettem, hogy az X-&T9xxx-eseknek a GM45,PM45-os chipsetek a jok, es olvastam, hogy a T5xxx&T7xxx&T8xxx-esekkel is menne mert lefele kompatibilisak ezek a chipsetek, de azert egy megerositesnek orulnek valaki nagyon szakitol.

    2. Nincs valami profibb mod, pl. hogy szerzek egy deszkat? Ennek en jobban orulnek, mert deszkat azt tudok konnyeden es olcson szerezni, csakhogy ugye erre nem tudok csak ugy radobni egy tapot, mint az asztaliaknal, azt hadd szoljon, hanem valahogy meg kene oldanom az aramellatast. Memoriat, kijelzot, vinyat megint csak tudnek szerezni, csak a franya tapellatassal van gondom, azt nem tudom mikent tudnam osszehozni. Mert ugye az adaptert sem tudom csak ugy radobni, szoval fingom sincs hogy tudnam osszerantani ezt a rendszert. Pedig jol hangzana.

    3. Vagy van valami tok masfele megkozelitese a dolognak, pl. valami celeszkoz, amibe csak bedobom a procit, es tudom tesztelni?

    Elore is halasan koszonom a helyes megfejteseket!

    Laci

    Ui: Termeszetesen barminemu pontositast orommel veszek, amennyiben targyi hibakat veltek felfedezni gyorsan osszdobott elmeletemben.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák