Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mulholland

    tag

    No én is beneveztem egy Maximus Formula-ra. Mondjuk ez az első ASUS alaplapom és nem vagyok egy nagy tunnigolós sem.
    De összességében, elégedett vagyok a lappal, beton stabilnak tünik, nagyobb hibával nem találkoztam vele eddig.
    Szolid autó tunnigon van, de igy is kellemesnek mondanám a sebességét.
    Azoknak akik nem tunnigolnak nagyon, szerintem elégnek tünik nekem a rajta levő passzív chipset hütés (bár nekem toronyházam van egy Thermaltake Xaser II-es) ami amugy is jól szellőzönek mondanék a maga 5 ventijével plusz cooler master Hyper TX2 proci hütővel ami, nálam ugy van felszerelve hogy pont a passziv borda környékén érzékelődik a légáramlat.
    Nem értem igazából azokat, akik látatlanban és kiprobálatlanul fikáznak valamit.
    (mert itt a topicot végigolvasva feltünt, hogy sokan csak az alapján alkotnak véleményt, hogy láttak egy másik környezetbe, más hardvereszközökkel készült szinte szintetikus teszt ciklust valahol, ebből azért általában nem lehet messzemenő következtetést levonni, volt már párszor hogy én is ilyen "tesztek" alapján vásároltam nagyon jónak hitt terméket, és a gyakorlatban viszont közel sem hozta azt a vélt igazán jó teljesítményt amire számítottam)
    Mert ugye mihez képest rossz vagy jó valami?
    Mielőtt vád érne nem vagyok ASUS fan.
    Én ezt most 49ért vettem (és ha jól láttam akkor a Gigabyte hasonló alaplapja sem sokkal olcsóbb) én nekem váltanom kellett és ezért ruháztam be ebbe.
    Viszont én is azok táborát vagyok kénytelen gyarapítani akik jót gondolnak erről a lapról:)

    ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

Új hozzászólás Aktív témák