Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gaaabeeesz

    aktív tag

    válasz Gaaabeeesz #11795 üzenetére

    Kanariknak is kérném bevésni a feketét, mert nem hajlandó tárgyalni velem.
    Megy ellene a feljelentés!

    Üdv, Gabesz

  • kanarik

    csendes tag

    válasz Gaaabeeesz #11795 üzenetére

    Gaaabeeesz urral történt üzletünk története a következö:

    Az üzletünk megkötése után jelezte,hogy rossz a vga a gépben.Mondtam ok,kicserélem,vagy visszacsináljuk a bizniszt.Azt mondta,oké.
    Másnap kiderült,szétszedte a gépet!! Furcsállottam is,hogy nálam jo volt minden,söt,ki is probálta...erre mondtam,hogy akkor nem vagyok hajlandó tovább tárgyalni az ügyről,pedig visszacsináltam volna elötte!! Mindenről megvan az ÖSSZES sms.
    Viszont ö folyamatosan zaklatott (minden hivás és sms megvan a hiváslistámban).
    Végül hogy legyen már nyugalmam,felajánlottam neki 10.000 Ft-ot,amit jan.14-én 12.11 perckor el is utaltam,meg is kapta az sms-e alapján.Azota béke és nyugalom.
    Ennyi a sztori...ja nem egészen!!
    A hirdetésében szereplö laptopban,amit adott cserének az enyém helyett,rossz a dvd rom,amit smsben el is ismert (megvan),valamint nem 256 hanem 128 Mb-os a vga....(hirdetése: http://hardverapro.hu/apro/fujitsu_pa2510_elado_ajandekkal/hsz_1-50.html) viszont én nem voltam hajlando további vitákba bocsájtkozni ezek után ezzel az emberrel...aki szétszedi a gépem,utána meg közli,hogy rossz és cseréljük vissza...
    Szoval akkor ki kit vágott át?!

    [ Szerkesztve ]

    A jó üzlethez csupán két összetevő kell...te,és én...

Aktív témák