Hirdetés

Aktív témák

  • ViTToRe

    aktív tag

    Sziasztok,

    Először is sajnálom, hogy ide kell írnom......

    _Warrior_ kollégával nagy nehezen sikerült megegyeznem, hogy 28.-án délelőtt utalom a pénzt, és ő is feladja még aznap memória kártyát.

    Ahogy írtam, Én Hétfőn átutaltam a pénzt (nem kellett volna utólag belegondolva...) és vártam.... Elérkezett a Szerda és memória kártya sehol. Írtam egy üzenetet neki, amire semmi válasz nem jött, pedig 30.-án belépett a prohardver oldalra, adatlap információi szerint.
    Mai nap, vagyis 31.-én írtam még1 üzenetet, amiben szintén érdeklődök, hogy mégis mi a helyzet. Kint van egy telefonszám, gondoltam felhívom. 1 szer próbáltam, nem vette fel. Hozzáadtam az msn kontakjaimhoz, a hirdetésénél lévő msn-címét, és ott szintén érdeklődtem, hogy mégis mi a helyzet, miért nem válaszol, mi a helyzet a memória kártyával, erre a testvéréhez irányított.... aki szintén elérhetetlen.

    Természetesen fel volt háborodva, hogy Én érdeklődni mertem, meg is kaptam a válaszát:
    "jolvan nem kell beizgulni
    megy a kártyád
    ez csak egy szqaros kártya
    kutatásból
    lol
    neveségwes g*ci "

    Azthiszem ez a pár sor, amit válaszul kaptam tőle, mindent elárul. Márcsak remélni tudom hogy talán valamikor megkapom még a mem. kártyát.

    Jah igen, és erről a hirdetésről van szó : [link]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák