Hirdetés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    Szeva all!

    Nem gondoltam volna, h valaha osztanom kell feketét, de úgy látszik eljött az idő.

    A konkrét eset; r.norbert hirdetett egy SE W580i-t. PÜ-ben ki is alkudtunk közösen egy árat, már a találka helyszínét egyeztettük. Amikor rá 1-2 nappal rám írt, h mégsem eladó nekem, mivel valaki más 2k-val többet ajánlott érte. Már alapból az sem volt fair húzás, h miután megegyeztünk, nem vette le a hirdetést. Mellesleg lecsúsztam emiatt egy másik készülékről, amiért már haverom elindult autóval. Természetesen a benzinköltségét rendeznem kellett. :(((

    Ezek után megírtam neki, h ez így nem korrekt lépés, mire válaszolta, h ok akkor legyen az enyém...

    ..erre másnap, írt egy olyan üzenetet, h barátnője kocsiját feltörték, és ellopták belőle a készüléket. :) S a barátnője már ment is a rendőrségre.

    Valahogy nem tudtam megsajnálni, de gondoltam ha beszkenneli nekem a személyes adatokat cenzúrázott rendőrségi jegyzőkönyvet - sajnos 1 hónapja mi valóban kaptunk ilyet, 2 készülék miatt - akkor megértem a helyzetét.

    Erre jött, h ok akkor adjak neki a feketét. :)

    Várom az elbírálást.

    Köszönöm!
    Üdv.M

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Aktív témák