Hirdetés

Aktív témák

  • Lajkó

    őstag

    Sziasztok!
    desti kollégáról lenne szó! Ez lett volna az üzletünk tárgya. Az tuolsó hsz-ből látszik, hogy nekem lett "jegelve"! Bár a termék már régen nincs a birtokában, de a hirdetés még most is aktív!
    A helyzet: Felkerestem az ajánlatommal miszerint én szivesen cserélnék vele egy 17"-os SyncMaster-re. Ezután felvett msn-en (így gyorsabb címszó alatt) Ott megbeszéltük, hogy rádobok a monitoromra pluszba egy AKG K416P tipusú fülhallgatót (mivel éppen játékra alkalmas fejhallgatót keres). Vonakodás nélkül belement az üzletbe. Jeleztem, hogy csak 2 hét múlva hétvégén tudok érte menni. Válaszként kaptam, hogy: -Húúhaa, neki minnél hamarabb kenne a moncsi, mert gyúrnia kell online fps katergóriában. Kb. egy nap alatt lezsíroztam mindent. De biztos ami biztos rácsörögtem telefonon. Egyeztettünk mégegyszer minden kis részletet beleértve azt is, hogy nekem elég komoly erőfeszítésembe került hogy el tudjam neki vinni a moncsit. Minden le volt vajazva úgy ahogy a nagykönyvben is meg van írva!!!
    Kocsit kunyeráltam hogy el tudjam vinni a monitorom a kapujába (a szályába). Tankoltattam is bele 4000Ft.-ért hogy ne kelljen vele időznöm ha szombaton indulok. Átadtam a szombati, és vasárnapi üzemzavarelhárításra vonatkozó ügyeletemet, az üzlet érdekében (ez megközelítőleg 10.000Ft. bérkiesést eredményez) . Mindezek alatt variáltam egy raklap emberrel, hogy a srácnak még a hétvégén el tudjam vinni a monitort.
    Az üzlet nem köttetett meg, mert rámírt 3 nappal előtte, hogy tárgytalan. Idézem: -Már elcseréltem az egyik haverommal!
    Persze én már akkor tehetetlen voltam mindenfélle téren. Tankolás, készenlét, ésstb.. Emiatt elestem minimum 12-15-ezer forinttól.
    Kérdezem én a nagyközönséget: -Etikus volt ez ebben a formában??? :( Az íratlan szabályok szerint ennek nem így kellett volna történnie tudtommal. :(((

    És mivel ez nekem valós anyagi kiesést okoz!!! Emiatt szeretném kérdezni, hogy megérdemel-e ez az "ÚRIEMBER" egy feketepontot??? :U
    Természetes értesítem az alanyt a kérelmem irányában, de csak hogy egyértelmü legyen a számára is, hogy ebben a kategóriában a FAIRPLAY játszik szerepet, nem pedig az hogy éppen milyen lábbal kell fel az ember. Mindemellett közöltem vele vagy néhány napja, hogy nem kérek feketét. Errefel a mai nap pofátlanul rámír msn-en, és közli velem a beszélgetés közepette, hogy én vagyok a BUTA!!! :((( Ő csak a saját zsebét nézte! Nem volt bennem semmilyen rossz indulat, de ha így állunk akkor vállalja a következményeit amennyiben az illetékesek is így határoznak!!! :R

Aktív témák