Hirdetés

Aktív témák

  • jbush feketepont.
    Sztori röviden:
    06-19-én megbeszéltünk 1 találkát Pécsett 1 konkrét helyen 13:30-ra. Én leszerveztem a dolgaimat úgy hogy oda is érjek. Az 1 dolog hogy szaladgálnom kellett össze vissza, de ez az én bajom, végül is odaértem. Hívom. Felveszi. Közli, hogy mittudoménhol a városban van, nem jött ki, menjek én oda, mondván, hogy a multkor úgyis Ő gyalogolt
    ( akkor 1 VGA-t boltoltunk akkor is előre megbeszélt helyen találkoztunk, már akkor morcogott, hogy neki milyen sokat kellett gyalogolnia, nem tehetek róla hogy nem bír venni 1 buszjegyet, persze előtte sem mondta hogy neki nem jó. De persze akkor is reklamált, még lenyeltem a békát a rendkívül arrogáns viselkedése ellenére is)
    Namost megint jött az Ő "kedves" stílusával, ezt már nem viseltem el édesapám, egy csöppet felemeltem a hangom és udvariasan megmondtam, hogy kivel szórakozzon. Ezek után én biztos kerülöm nagy ívben. És nem arról az 5k-ról van szó, hanem arról hogy hülyének nézi az embert, és nem bírja felvenni azt a nyamvadt telefont, hogy nem tud kijönni...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák