Hirdetés
Használat közben
A tömege 360 gramm, mikrofonnal együtt pedig 376 gramm, ami fejen viselve nem olyan kevés, néhány órás használatot követően bőven meg lehet érezni. A fejpárna nagyon kényelmes, finoman, egyáltalán nem tolakodóan simul a fejre, és hatékonyan osztja el a súlyt. A memóriahabos fülpárnákhoz hasonlóan műbőr fedi, ám a fülpárnák esetében sajnos megfigyelhető, hogy egy idő után, főleg, ha meleg van, vagy izgalmas a játék, film, hajlamosak befülledni. Éppen emiatt probléma, hogy a plüss fülpárnát a Revolver mellől kispórolták, az ugyanis hosszú távon jóval kényelmesebb. Ez egyértelmű visszalépés a Cloud II-höz képest, ahol ez a kis extra nem hiányzott.
A 120 centiméteres kábel remekül használható mobil eszközökhöz, asztali számítógépekhez, de ha nem lenne elég, még mindig ott a 2 méteres, 3,5 mm-es jack dugókkal ellátott plusz kábel, amivel akár tévére, projektorra is kényelmesen rádugható a füles. A hosszabbítókábelen kapott helyet egy kezelőpanel is, amely a ráapplikált csíptetőnek köszönhetően könnyedén felerősíthető a ruhára is.
HyperX Cloud Revolver mikrofon és kezelőpanel [+]
Ez a vezérlő modul egyébként nem egy komplikált darab, mindössze a hangerő módosítható segítségével, illetve a mikrofon kapcsolható ki-be. A kábelek strapabíró, harisnyázottak, kellően vastagok és merevek, ennek köszönhetően az összegubancolódástól nemigen kell tartani.
A mikrofon simán, gond nélkül siklik bele a bal oldali hangszóróház alján elhelyezett 3,5 mm-es csatlakozóba. Természetesen ez a periféria hajlítható, és így egy mozdulattal eltávolítható a száj elől vagy a látómezőből is, ha nincs rá szükség. A mikrofon jól szűri a zajokat, ezáltal a szuszogás, lihegés nem hallatszik bele. A gyakorlati próba során kiderült, hogy a kiabálásokat, ordítozásokat is jól tűri, ilyenkor sem kezd el recsegni, torzítani. A füles egyébként megkapta a TeamSpeak minősítését, ami azt jelzi, hogy remek, azaz kellően tiszta a hangminősége a kommunikáció során.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!