Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    crDroid felhasználóktól kérdezném. Mióta frissítettem az 5.4-re elég furcsán viselkedik a telefon... Pl. ha akku kímélő módba teszem (éjszakára szoktam), akkor olyan 5-10 másodperces fagyások, akadozások vannak, ugyanígy, ha visszakapcsolom normál módba. (Ilyenkor nem minden érintést érzékel, vagy később reagál. Általában az a vége, hogy a zárképernyőre jutok, amit ha feloldok, már működik rendesen.) Ezen kívül rendszeresen ott marad az állapotsorban a csatlakoztatott BT szimbólum, annak ellenére, hogy már nincs BT eszköz csatlakoztatva. Ez egészen addig tart, míg a BT-t ki nem kapcsolom. Olyan is előfordult, hogy egy app "őrült meg", az iCsekk, csak a beállításokba volt hajlandó belépni, hiába nyomtam másra, és ott is csak a nyelvet tudtam változtatni. Ezen egy újraindítás segített. :((

    Szóval a kérdés: más is találkozott ilyennel? Vagy ideje lenne egy clean flash-nek? (Mikor update-eltem, semmi gubanc nem volt, mindent a leírásnak, és a megszokottaknak megfelelően csináltam. Ennek ellenére persze lehet, hogy valami félrecsúszott utána...)

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák