Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz air #24056 üzenetére

    ezt te sem mondod komolyan. Eleg paranoias hozzallas :) Nekem mar tobbszor loptak el az adataimat (pl sony hekkeles), de meg csak egy fel oda nem illo sor tranzakcio sem volt a kartyaimon. Nem beszelve arrol, hogy ha ilyen tortenne, siman kartalanit a bank. Eleg atfogo vizsgalatot folytatnak ilyen es hasonlo bejelenteseknel es ha valoban jogosulatlan hasznalat eredmenyezte a kifogasolt tranzakciot, akkor azonnal visszafizetik (sot, amugy mar visszafizetik a bejelnteskor, nem varjak meg a vizsgalat veget, de ez mar csak reszletkerdes). Amugy teged mar probaltak lehuzni valamilyen modon? Mert ugy mondod, mitha veled mar tortent volna ilyen. 2x torteno terheles is egy majomsag. Ha meg is tortenik, legtobbszor egy, max ket honapon belul automatikusan visszairja a bank a feleslegesen levont osszeget, sot ha egybol latod az ertesites miatt a dupla terhelest, tudsz szolni a banknak es mar intezkednek is. (a klonozott kartya mas kerdes, de attol mert megadod valahol a kartyaszamodat, meg nem fogjak tudni klonozni a kartyat...) Pont errol beszeltem, olyan teveszmek terjengenek a bankkartyas/online fizetesrol, hogy en mar csak mosolygok rajta :B Es igen, ezt csak a mi (ti ;] ) vizionaljatok ;] Ertem, hogy befejezted a meddo vitat, de fontosnak ereztem, hogy cafoljam az altalad tevesen vazolt felelmeket, mert felesleges meg jobban elrettenteni az embereket.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák