Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz bullseye #7892 üzenetére

    Ja tökjó... csak éppen az esetek 90%-ban ilyen csatákba dob be:

    Hozzászólni sem tudok az eseményekhez. Itt konkrétan 1 felderítés és az egyik KV-ba bevitt kb 5-6% sebzés írható a számlámra. Kapott XP: 41

    De nézzük az M3 Lee statisztikámat:

    A legjobb csatám alatt én voltam a csata legjobbja, egyedül 5 ellenséges harckocsival végeztem (gondolom ez már eléggé "közepesen jól mentem"). Kapott XP: 455

    (Hozzáteszem akkor is ennyit kapok ha csak simán nyer a csapat, de igazából senkit sem lőttem ki... szóval a játék nem is arra adja a zsíros XP-t ha eredményesen játszol és hasznára vagy a csapatodnak... elég ha csak állsz az alapbázison és megvárod míg győztök).

    A TD vonalra amúgy egyre jobban ráérzek, a Marder II-vel elég eredményesen tudok harcolni, pedig ott is sűrűn bedob KV-k meg Panzer IV-ek közé...
    Szóval továbbra is tartom a véleményem, hogy az M3 Lee egy pocsék harckocsi. Kedvem sincs vele játszani, mert kínszenvedés. Én meg egy játékkal azért akarok játszani, mert szórakoztat (és nem baj ha kicsit megizzaszt azzal, hogy nem fakocka egyszerűségű), de ha valami már frusztrál és egyenesen idegesít, azzal nem tudok mit kezdeni.

    Szerk: Gondolom az 54%-os találati arány is beszédes. Pedig a legjobb cső van a Lee-re rakva. De még ezzel is a lövések fele mellé megy, mert egyszerűen annyira pontatlan...

    Tech Tree változás: Pedig én láttam egy olyan alternatív Tech Tree-t amin az M3 Lee egy kicsit semlegesebb szerepet kap! Ide is volt linkelve nem is egyszer. Akkor lehet megunom az egész amcsi vonalat és kezdek egy Szovjetet...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák