Hirdetés

Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz virkir #10189 üzenetére

    1. igen jól mondod ha úgy lőne akkor 5000+méterre is elvinne mert ez volt a max hatótávja a su-5nek :C :DD én csak az "ideális" xD 20°-ot számoltam.
    2. ha olyan szinten tudnak ügyelni a realitásra mint egyes dolgokban akkor ez semmiség ha meg te is ezzel jössz hogy ez egy játék akkor meg nyugodtan kiegyensúlyozhatnák a dolgokat benne mert egy játékban a fairplay elengedhetetlen ami meg most megy ilyen ovis játékra emlékeztet:

    Vér Pistike és társai kártyáznak pitike say: 1kör én nyertem 2.kör én nyertem 3. kör én nyertem 4kör én nyertem megkérdezi vki és hé te pisti mi ennek a játéknak a szabálya és címe pistike say: én nyertem

    3. Realitásban sokkal többet kéne késnie a lövedéknek mégpedig a beesési szög függvényében és amilyen helyekre be tudnak lőni ahhoz elég magasra kéne küldeni az ammo-t ott aztán utazna kis időt na ezt azt időt megkapnák 16sec
    4.Emlékezzünk mit írtam sasnak utóiratként és látod ez az alapszabály működik is. :C
    Egy artistának nem lehet meg magyarázni hogy opé mert nem érti meg. kb ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák