Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz EQMontoya #215533 üzenetére

    Ez teljesen normalis ebben a jatekban :)

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • hulp01

    senior tag

    válasz EQMontoya #215533 üzenetére

    Ezt tegnap én is tapasztaltam. Még a szokásosnál is durvább volt. Totál egyoldalú csaták. STB-1-gyel próbáltam megbarátkozni, de nem megy. Rettentő szánalmas teljesítményt nyújtottam vele átlagban. Volt egy-két kiemelkedő csata, de a többség az értékelhetetlen volt. Szerintem én valami selejtes kínai koppintást kaptam. Jól jellemezte a tegnapi napot, hogy szinte semmit nem találtam el vele még 5m-re se, miközben az O-I-val kétszer egymás után is stunnolt legénységgel bementek a kapáslövések megállás nélkül. Akkora volt a célzókör, hogy nem fér ki a képernyőre.
    Egy Prokhorovka volt nekem tegnap, amin egy ellenséges elc szétszivatta a teljes csapatot. Mondjuk ő is nulla sebzéssel zárta, mint nálunk nagyon sokan :D
    [kép] [kép]
    Egyszerűen ezek a túlzottan specializált tankok teljesen játszhatatlanná tudnak tenni pályákat. Az ebr is rohadt idegesítő, mert baromi nehéz eltalálni a sebessége miatt, de azt legalább látni. Az elc láthatatlan, és az ellen nem lehet mit tenni.
    Mines-on egy elsőre totál nyerőnek tűnő csata lett döntetlen, mert senki nem mert kimenni a full hp-s fv és egy valahol sunnyogó leo elé.

    Megnéztem a fent linkelt gunmark oldalt is. Tök jó infó, bár engem nem nagyon érint. Általában az 1 gunmark megvan, amivel játszok elég ideig, a kettő viszont eléggé elérhetetlennek tűnik. És csekkoltam a kpz50t-t is. Nagyon fasza tank, de azért az a limit elég durván magasan van. Nekem 1958 az átlagsebzésem (az assisstot nem tudom). Azt stb-vel meg 1700, szánalmas.

Új hozzászólás Aktív témák