Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz Imilenni #134793 üzenetére

    Jaja, megszívatnak. Mivel sok gondot okoztam nekik az össze-vissza költekezésemmel ezt nem tudják kibogozni. Szóval vagy kifizetem a 300k arany árát vagy végleg zárolják a fiókot :)

    A fiók blokkolva, de az arany még mindig ömlik rá. A honlapon látszik, hogy már megint több, mint 100k van rajta. :)

    Csak azt nem tudom ki fogja megtéríteni a káromat, hogy ma nem tudom megnyerni a T4 3v3 kupát, mert zárolták az accomat :)

    Más. Valószínűleg a fejlesztések üteme kicsit le fog lassulni a jövőben, mert a felelősöket már kivégezték a többiek meg nem értenek hozzá :)

    Bocs a sok smiley-ért, de ez a játék már több, mint egy éve nem tudott így feldobni, mint ezen az éjszakán, hiába tudtam, hogy visszaveszik és csak kicsit meg akartam nehezíteni a dolgukat. Végig röhögök rajta, mikor próbálom elképzelni mi megy most Cipruson és a csatolt irodákban. Meg milyen komoly cég ez, hogy hétről hétre van valami bukta, amivel mindenki felé kommunikálják, mennyire nem érdekli őket a játék és a szórakoztatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák