Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    kb egy évig prémium fiókkal játszottam, de nagyjából 3 hónapja nincs. Előtte sem nagyon volt pénzem új tankra de azért tudtam haladni, általában 15-30% akcióban vettem meg a köv tankokat. De mióta nincs prém fiók egyszerűen nem gyűlik a pénz talán 1 hónap alatt 1M jön össze és mostanában sokat megyek a tog2-vel csak a pénz miatt, de nem annyira szeretem [pedig prém nélkül +15e alatt ritkán adja, de 30e felé nagyon ritkán megyek vele]. Sok ezüst kéne, ki van fejlesztve a su122-44, t54light, m103, hamarosan megvehetném majd az ST-1, 212A-t, type61 és jó lenne spammelni az aranyat pl az Is7ből (személyes küldikből meglett a stug és a könnyebbek a HTC-ből is megvannak úgyhogy onnan már nagy pénzre nem számítok)

    Megerősítést várnék a döntésben, jelige: pénznyomdát keresek, forintot költenék
    Árban az ebayes jagtiger ~8e jó lenne. De jelenleg nincs német tankom. (Orosz majdnem minden van, meg az amerikai nehéz ágon járok már valahol.) Ha csak az ezüst bevételt nézzük a JT ár/érték arányban jó? HT, TD-zni szeretek, light med ágon noob vagyok

    Esetleg más javasolt tank? [erősen árérzékeny fajta vagyok sajna]

    A játékbeli nevem is Hesszan
    Garázsom

    u.i: remélem Emre megtartja ígéretét és tényleg törölni fog minden kicsit is nem ideillőt :) sztem napi 30-50hsznál több érdemleges nincs itt

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák