Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    Meglett a TD15 és vele az első néni. Valahová be kéne raknom, hogy fullozhassam tovább a TD küldiket.
    kérdés1: ha összejönne az "ingyen" stug ahhoz a tankhoz jár legénység? Ha nem akkor berakom oda [úgysincs német tankom/legénységem] Ha viszont jár vele egy 100%os szett pasi akkor a nőcit valahová máshová berakom abban a tudatban hogy várhatóan 4 nő lesz, több nem, így a választható tankok száma eléggé csekély.

    kérdés2: t29, t32, is8, is7 (is7 még nincs ezüstre vár) ezek közül melyikkel van reális esélyem a HT15-re? [~850wn8 vagyok]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz hesszan #86022 üzenetére

    köszi a válaszokat, erre viszont nem láttam: ha összejönne az "ingyen" stug ahhoz a tankhoz jár legénység?

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    Azért írok, mert szakasztársakat keresek. (és később lehet h majd klánt is mert ez a stronghold – megemelt egyéni ezüst bevétel? - érdekes lehet)
    Szakasz első sorban a stug küldi miatt. LT11, MT12, SPG14 szakasztársak hiányában áll (TD/HT kifullozva kész) A küldikhez sajnos a tankállományom nagyon korlátos. SPG orosz VIII su14-2, LT VI Mt-25, VII LTTB, MT japán VIII STA-1 (meg az orosz V Matilda de azt inkább ne erőltessük)
    Ha tényleg nincs időlimit, akkor előbb utóbb a második ingyentankra is alkalmasnak tartom magam, de stugos küldik szerintem teljesíthetőek. [párszor nekem is lehet mákom jeligével]

    Lassan egy éve tankozok (2014.03 kezdtem hozzá nem értőként), ezt a fórumot kb fél éve olvasom, sok hasznos tippet tanácsot megfogadtam már innen. (Köszi!) A játékbeli nevem is Hesszan Garázsom: Egyéni célom/céljaim felé szépen haladgatok (stabil 1000 feletti wn8, 50% feletti wr utána pedig élvezetes játék) Semmi átlag feletti nem várható tőlem. Prémiumom fiókom van, remélem az marad is hosszútávon, aranyam szinte csak amit ingyen be lehet zsákolni (most ~500 van felszerelés leszedésre spórolósan használva, bár garázshelyből kéne vagy 10-20 de az nem mostanában lesz) Prém járművem csak gyarta van, gyatra legénységgel. Nyugodt, sehova nem siető szakasztársat keresek, aki elnézi a hibáimat is. Random időpontokban tudnék szakaszozni wot-os képességeimnek megfelelően leginkább esti órákban + hétvégén, de van hogy napokig nem játszok :/ van mikrofonos fülesem (ts-t soha nem használtam még, skype van)

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    kb egy évig prémium fiókkal játszottam, de nagyjából 3 hónapja nincs. Előtte sem nagyon volt pénzem új tankra de azért tudtam haladni, általában 15-30% akcióban vettem meg a köv tankokat. De mióta nincs prém fiók egyszerűen nem gyűlik a pénz talán 1 hónap alatt 1M jön össze és mostanában sokat megyek a tog2-vel csak a pénz miatt, de nem annyira szeretem [pedig prém nélkül +15e alatt ritkán adja, de 30e felé nagyon ritkán megyek vele]. Sok ezüst kéne, ki van fejlesztve a su122-44, t54light, m103, hamarosan megvehetném majd az ST-1, 212A-t, type61 és jó lenne spammelni az aranyat pl az Is7ből (személyes küldikből meglett a stug és a könnyebbek a HTC-ből is megvannak úgyhogy onnan már nagy pénzre nem számítok)

    Megerősítést várnék a döntésben, jelige: pénznyomdát keresek, forintot költenék
    Árban az ebayes jagtiger ~8e jó lenne. De jelenleg nincs német tankom. (Orosz majdnem minden van, meg az amerikai nehéz ágon járok már valahol.) Ha csak az ezüst bevételt nézzük a JT ár/érték arányban jó? HT, TD-zni szeretek, light med ágon noob vagyok

    Esetleg más javasolt tank? [erősen árérzékeny fajta vagyok sajna]

    A játékbeli nevem is Hesszan
    Garázsom

    u.i: remélem Emre megtartja ígéretét és tényleg törölni fog minden kicsit is nem ideillőt :) sztem napi 30-50hsznál több érdemleges nincs itt

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    Esélyes hogy most JT8.8 lesz, mert az ebayes ajánlat elég jó, és utánna talán (3-6hó) egy ilyen kis orosz TD. Meddig lehet az ebayes JT kódot beváltani annak van határideje? [azaz két héten belül még jó vagyok?]
    még ami eszembe jutott klánban stronghold? ott macerás credit bónuszt összehozni? illetve mennyire aktív részvétel kéne, vagy az hogyan is van? [soha nem voltam klánban és ennek nem olvastam még utána]

    (#94266) Kean_Sorbo
    Köszi, su122-44. hmmm lentebb linkelt összesítés szerint az csak 28. De mivel van orosz td-m dögivel ezért jó ötlet lehetne legénységet húzni vele, bár 1,5-2 skillesből van 3-4 garnitúra már.talán később

    (#94268) tick
    Prémmel vagy anélkül 100e? (bár gondolom ez nálam szökő évente egyszer lenne ) nekem nem lesz prémiumom! Többször olvastam már itt hogy jól keres, remélem így lesz!

    (#94271) Angel1981
    köszi, ezt már láttam korábban, itt is kérdés hogy nettó, de vajon prémmel anélkül? (én vegyesre tippelnék) A tog2 15. átlag 12e eszerint. Ezt hozza nálam prém nélkül sőt talán átlagba több kreditet is. A saját tankokra meg lehet nézni valahogy hogy mennyi kreditet termel/visz átlagosan? [mármint hogy nálam mi a helyzet, én hogyan keresek/vesztek vele]

    (#94272) Furkoo (nem minden neked de valahogy összefügg)
    igen minden tankomban van 3-5-10 gold függően attól hogyan érzem az ágyú pen-jét. [pl STA1-ben nem használok IX 240pen, de a VIII T32 198 mellé 10 is van berakva amiből sokszor lövök] 4,5M credit hány csatából, és hány egyéni küldetésből? [én mentem márc 23 óta 884 csatát átlag 7.2 tierben ami nem sok sztem, koca játékos vagyok] Én az Is7-et vettem meg nagyjából a stug egyéni küldetésekből, amikor még tényleg adta a creditet, az obj704-et meg a néhány htc küldiből amit megcsináltam. Nem azt mondom hogy nem haladok prém nélkül, mert vettem az elmúlt három hónapban is7 kv3/kv4 obj704 hellcat tankokat. De amíg volt prém fiókom 0. Nyilván nem profi játékos vagyok. 1. nem kellett tankot eladni hozzá 2. nem gyűltek a listán a tankok hanem mire az xp kigyűlt a lóvé nagyrésze is megvolt. 3. mivel volt prém minden napot pozitívban zártam le mertem menni 50e credit alá is, most 2-300 alá nem merek mert elég egy rosszabb széria a nagytankokkal és minusz 50-100credit (tipikus 145 wn8as csaták) 4. azzal mentem amivel jól esett nem kellett farmolni low tier tankokkal vagy tog2-vel. csak hogy a nap vége pozitív legyen creditben.
    Pl is-7 el szeretnék egy este játszani valami küldi miatt akkor az nekem csúnya bukó. Vagy amit itt írtak arty sebesíts meg 2 ellent--> su14-2 aranylöszer full bukó... Egy a lényeg krdeit kéne nekem. Sok credit :D

    prém nélkül T5-6ban nekem is majdnem minden meccsem pozitív. Az Is7-el viszont szinte csak negatívot megyek ha kilőnek. és fáj a szivem hogy nem annyi goldot használok benne amennyit igényelne (a tudásom/játék stratégiám)
    Most jutottam el oda hogy ~10M credit kellene csak tankokra [+féláron fogyóeszközök tömegét kéne venni, (kicsit/nagyot) + modulok] Nem elég hogy drágán veszek nagy szintű tankokat (3-5M kezdőárral) a sock tankot még fel kell szerelni, a legénység átképzés lőszer fogyóeszköz, modulok stb.

    #94274) Dryman
    igen. így van. Nekem volt 1*félév 3*30nap prémem mióta játszok, az elmúlt 3 hónapban nem volt, a creditet a küldik bőven pótolták. én most értem be / láttam be, hogy ingyenesen én sajna nem tudok játszani, illetve nem akarok. (pedig jó lenne) Most megpróbálom azt hogy veszek prém fiók helyett prém tankot farmolni amivel remélhetőleg a kredit gondjaim megoldódnak, és ha bejön lehet veszek mégegyet (3-6-hónap alatt visszajön az ára ha a prém fiókkal hasonlítom össze). ha nem jön be akkor visszatérek a prém fiókhoz. [u.i.: 32éves vagyok saját bevétellel megengedhetem magamnak, de ha van alternatíva akkor...]

    #94277) Emu
    egy este = hány kör? [és akkor csak T5-6-7 ben mész?]

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz hpeti84 #94303 üzenetére

    köszi mindenkinek a válaszokat!

    (#94283) ballington
    én minden tankkal örülök ha prém nélkül pozitív :d [protom nincs passz]

    (#94285) Furkoo
    az a baj, hogy ami már ki van maxolva azzal nem szívesen játszok, mindig az új tank kell ami még nincs meg :D szóval t5-6ba akkor megyek vissza ha 3x 5x szorzó volt, és akkor is csak első csatáig. [mondjuk az elején hamar elrohantam T8ig az orosz HT vonalon, utólag látszott is a statomom h játszani még nem tudtam de is3 már megvolt.] Kredit küldiból nálam nagyjából megállt. két hét alatt kb 3 sikerült be. De amikor még adta jött akkor tényleg pazar volt.

    (#94293) Emu
    15-20 csata nekem is megvan ált. ha leülök. Amikor a T5-6ban toltam akkor volt prém. Ki fogom próbálni. 2-300? nekem nem igen fog összejönni [fullos tankokkal 100 feletti legényekkel]

    (#94296) Angel1981
    JT88 sztem fizu után beruházok rá, ellenfélként találkoztam sokszor vele, jóféle tanknak érzem

    (#94303) hpeti84
    stug IV-ben van 4 fő német TD legény első skill 70% körül a maradék kettő meg így járt :S
    t29: 1+86% nem annyira kigyúrtak. (is3-ban 2+70% osak vannak su100ban 2+90%) T29 Egyik kedvenc tankom ha beadja. De mivel mindig van 3-5 tank amin lehetett fejleszteni ezért mostanában nem játszok vele. (és ez lehet hiba hogy mindig azokkal játszok amiket húzok, nem azokkal amiket szeretek) az túlzás hogy tudok tornyozni, de tény a keményfeje tetszik és ha tudom használom (remélem a jt88 is ilyen kemény lesz, ellenfélként tapasztalom a "ding"-et). A t32-t meg konkrétan gyűlöltem, semmit nem ütöttem át, engem meg t9-10ben mindenki. (el is adtam tegnap gyorsan akció előtt 5000szabad xpt rátolva, hogy ne kedvezményes áron adjam el és bízok benne hogy az M103-ra meglesz a pénz top of the tree alatt) Illetve egy t34 ha szembe jön nem fosok be. egy JT -től inkább. + itt mint írtam pénznyomda kell a játékélmény másodlagos, toggal se jókedvemben játszok de kezdem megismerni megszeretni. [t34-en el se gondolkozok, su122-44-en viszont elgondolkoztam]

    hmm. wotlife. Kösz! a t29-et miből szúrtad ki? [kv3-at tudtam mikor eladtam hogy nem kellett volna, de kredit+legények+felszerkó kellet a kv-4re] Na akkor mégegy tank a vásárlólistára

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    Muhaha, ezt nem gondoltam volna. KÉP. Tudtam h védelem is játszik, de azt hittem valami kell legalább 20 vagy valami nagyobb érték. HT7 - t28c

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    Olvasom a témát, jelenleg én Jactor modpackot és autoequipet használok. Ez a célzó érdekes, és egy régóta engem zavaró helyzetre jelenthetne megoldás. Jellemzően lightokkal rohangálva használom az autoaimet (nem állóhelyzetben bokorból) és sokszor vesztek értékes időt azzal, hogy a célkeresztet nem tudom tökéletesen pontosan rávinni az ellenre, és így hiába nyomogatom a jobb egérgombot nem fogja be. (Pedig már bőven lőhetném is) Kizoomolva vezetem a ligth-ot és gyakori hibám, hogy az irány jó, de bőven felé célzok. (tudom ez kezelhető lenne tanulással) Illetve ehhez még tegyük azt hozzá mivel nem viszem rá nem fogja elsőre a jobbklikket ezért nyomogatom mint a hülyegyerek és ha befogja van hogy rögtön el is engedem.

    Valami olyasmi legális mod kellene nekem, amivel a gyári autoaim "tankbefogási érzékelése/területe" nőne meg, Azaz nem kellene pontosan rátenni, elég lenne csak a "környére" vinni. [az hogy nem megy falon át csak tiszta célpontra egy másik történet, de az még megértem.]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz zozyk #98257 üzenetére

    köszi. így valóban elég csak arrafelé néznem!
    mondjuk így egyre jobban kezd eltolódni afelé hogy egyesével pakoljam a modokat és kerüljem a pakkokat. :s régi szép idők mikor még nem voltak igényeim, elvárásaim a modok felé

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    1.
    T28htc Lt15 küldinél járok amihez kellene 5000 spot/dmg.
    Valaki tudna linkelni olyan képeket /weboldalt/videót ahol a térképeken be vannak jelölve a passzív spotolásra alkalmas bokrok? sajna csak a legalapvetőbb pályákon tudom, mint pl amit feljebb írtak malinovka közepe. Az a D5 E7 dombok igaz? vagy közép középen ahol a foglalókör szokott lenni? A wotdb.info -n néztem a mapokat de nem minden pályán van passzív spotter bokor feltüntetve.

    2.
    mt25: 86%os legények mindenen camo, sajnos nincs 6. érzék ami nagyon hiányzik de még sok csata kell.
    lttb: ~250%os legények camo 1 tagon 100% másikon 50% maradék kettőn nincs. Bia van 6érzék meg egyéb pl a látótáv növelő skillek két arcon.

    Járműhöz kérdés: mindkettőn töltésgyorsító+távcső van és 3.nak automata pakol álcahálót vagy bino-t. A kettő közül melyiket? (416 illetve 440 körül van az alap látótávjuk) lltb már 500 felé megy a bino-val. (meg van creditért festés rajtuk)
    Vagy érdemes lenne leszedni a t.gyorsítót és spotra rámenni? kétféle távcső+álcaháló [az 20 arany :( és lenne két felesleges közepes(?) töltésgyorsítóm] Vagy jó ez így csak győzzem kivárni míg jó pályára dob jó csapattal passzív spothoz?

    3.
    Kivan már rég fejlesztve a t54ltw de nincs rá kreditem illetve nincs bele legénységem se, max ezekből, gyúrjak rá a kreditre és vegyem meg azt az Lt15 miatt?

    dmg- ből összehozni én béna vagyok, a legjobb köröm lttb-vel 3300 dmg volt, de az full mákos volt, max 1000 dmg-t vállalnék be az 5000ből, és lehet kéne a másodlagos a túlélés.

    4. t28htc spg mission (eddig talán 2 van meg belőle).
    Csak az orosz VIII su14-2 van a garázsban (vegyesen 80-180%os legényekkel random skillekkel, pl lőszerváltó meg camó) Ki van fejlesztve már a 212A szintén kredit és legénység hiány miatt nincs még meg. Átnézve a két arty-t nem látok rá indokot hogy a mission-ök miatt megvegyem a 9est, (meg úgy egyébként se max a 10es miatt) Hmm? Ráadásul esélyes hogy el kéne adom a 8ast és arany nélkül átrakni a legényeket, vagy full kezdő 75%os legényekkel)

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Warton #98419 üzenetére

    köszi
    2. néztem, sajna csak 10e free xp-m van, azzal még nem lép szintet az mt25 parancsnok pláne nem annyit hogy arany nélkül újraosszam 6.érzékre :S
    3 t54ltw... hmm. még több mint 2M credit kéne meg felszerelni meg legények... de előbb utóbb úgyis meglesz. csináljam az MT meg az SPG küldiket ezüstért? hmm.... sztem még erőltetem pár napot amíg a credit álcafestés tart aztán lehet váltok kredit termelésre. A néni úgyis a hellcat-be menne az meg nem prio most nálam.
    venti? valahogy a -10% töltésidő kézzelfoghatóbb. mondjuk igaz h passziv spotnál állóhelyzetbe a csiga jobb mint a távcső álcaháló meg sosem árt
    4 Arty-t valahogy sejtettem, de az akkor jó hír hogy bőven nem alkalmatlan a su14-2 (max én :) )

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz hesszan #98428 üzenetére

    hehe, meglett, éppencsakhogy de meglett. másodlagos is szóval most örülök. [töltésgyorsító meg a két távcső volt fenn] Malinovka kép replay is van, akit érdekel de csak ücsörgök a bokorban, és nézelődök. Köszönhetően a fórumnak E4-ben egy bokorban. Amikor már csak 2 ellen volt akkor lőttem 7-et amiből kettő betalált. Ha azok nincsenek akkor viszont elég morci lettem volna.

    Hátra van még az MTből 8db amihez STA1 , stock type61, stock japán t34, matilda, chinukai van, spg-ból 12, heavyből meg 4. Látok rá esélyt hogy meglegyen a t28htc.

    (#98427) kchryss
    köszi!
    ezt a malinovka közepet még sosem próbáltam, ma olvastam itt, és másoktól sem láttam. de bejött. aktív spottal az a baj hogy én béna vagyok és kilőnek, ami meg a másodlagos miatt fájt volna. De ez így leírva is nagy segítség nekem. amúgy cliff? mégsoha nem jutottam fel a tetőre. ma pl egy T49 egylövésezett felfelémenet. mondtam béna vagyok...

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    A hétvégi eventet néztem otthon a gépen. Vagy 15e xp-t kell összeszedni IV+ francia tankkal hogy kapjak 3 napra egy CDC-t +optikát, Vagy 15e xp német IV+ tankkal hogy JT8.8 +bino-t 3 napra, (kettőt együtt nem adja)
    1. Nekem a JT megvan 2. binot ingyen cserélhető, optika aranyas --->> nekem a franci küldi kéne, de nincs egyetlen Fr tankom sem, legények asszem a téli csata óta barakkban 40% körül BIA-val a foch155, illetve az előző domináció miatt 4%on az amx 50b legények. [azt hiszem] Aranyam átképezni nincs, csak 20e ezüst
    3. freexp-m 10500 körül azaz bármelyik 4es stock tankig eljutok, onnan kellene megcsinálnom 15e xp-t prém nélkül. [kb 15e xp-be kerül kihúzni a köv tankot, szóval a végére lenne fullos a tank, gyér legényekkel]

    Kérdések:
    melyik a legélhetőbb 4es francia tank, amivel 15e xp-t össze lehet szedni? (játéktudásom alapján a sorrend 1. td, 2. ht, 3. lt spg, 5. mt)

    u.i.: vasárnap, fun eventre mennék. Most még úgy néz ki hogy vasárnap ráérek majd párórát játszani, bár valszeg béna vagyok.

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz szbalogh #98541 üzenetére

    féláron? jogos, köszi. Ez egy nagy előny, bár én most csak 1 tankot akarok venni, és azzal CDCre 15e xp-t kiszenvedni. négyesbe meg még nem túl drágák.

    IV-ben nehéztank a fr B1 a 66pen 55dmg. Az mire elég? gold 98pen (ez a top ágyú, a többi mégrosszabb) Fr négyesek között is ez a legalacsonyabb. Erős kétségeim vannak. Többi IV HT tank: M2lee 92pen, T28 (med, de nincs orosz 4HT) 112pen, német 67pen (táras) ... sztem skippleem

    én a Somua SAu 40-el szemezgetek, de szívesen fogadok tanácsot, érvet, javaslatot mit vegyek

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Kean_Sorbo #98637 üzenetére

    egy ember több replay-el is nevezhet, igaz?
    Azaz ha sikerül egy jobb kör és 1 nap múlva egy mégjobb akkor azt is posztolhatjuk igaz? [bár én sajna az előzőnél sem mentem egyetlen elég jó kört sem]

    Azt hiszem mindenki nevében írhatom: Köszönjünk a lehetőséget, és az anyagi ráfordítást, de legfőképpen a ránk szánt idődet :D

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Kean_Sorbo #98642 üzenetére

    jogos. OK. [bár én elég esélytelen vagyok, de úgy legalább látnám h mi a minimum]

    off: Kéne ide a fórumra egy like // +1 gomb, (most nem írtam volna hsz-t)
    (vagy nem bunkóság nem megköszönni a választ?). Még talán a közösségi moderálás felé is elmehetne ha be lehet állítani hogy csak a semleges+ vagy pozitív üziket akarom olvasni vagy a negatívakat is.

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Tomi0703 #100931 üzenetére

    Szerintem nem, minden tankra tudjuk a hölgyet kiképezni, függetlenül attól hogy ki van-e fejlesztve, garázsban áll-e stb. Így van nekem a t54-be specializálva az első 4 hölgy amit kaptam de még a t54ltw sincs meg kredit hiányában (azt majd most a t55a küldik pénzéből remélem meg tudom majd venni)

    mondjuk így utólag kiderült hogy ez hiba volt, kettővel előrefelé tankba képezni mert kihasználatlanok több hónapja (Matildába ülnek, de azzal szinte nem is megyek) de akkor jó ötletnek tűnt, mivel med legénységem egyáltalán nincs és azt hittem hamar odaérek majd a tankhoz

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz jozefgucci1 #101426 üzenetére

    T6 és lehet hiányzó tokent venni a shop-ban, de ahhoz nem jár az 1 nap prémium. Illetve ha veszel de a többi nem lesz kész akkor a vásárolt token 2500 arany. amit grindeltél 0.

    (nálam nincs francia japán és angol tank, úgyhogy hajrá nektek)

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák