Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Néha kijön a lépés a T49-el, 4249 sebzés és 4 frag, 21e wn8 :Y Sajnos vereség, bár maximum döntetlenre tudtam volna kimenteni, de mellé lőtt és közelebb már nem tudtam menni.

    Map: Fisherman's Bay T49 1 177 31 302
    Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
    Legénységi XP: 1 177 Javitások: 5 729 Lőszer: 9 000
    Teljes: 16 573 WN8: 21 609 (100)

    A csatában semmi nagyon különös nem történt, amit igazából mondani akarok, hogy lecseréltem a töltésgyorsítót, most bino, célzásgyorsító és függőleges stabi van rajta, ezzel már úgy-ahogy használható, bár ez ágyú akárhogyanis, de egy rettenet. Rájöttem, hogy hiába tölt több mint 2 másodperccel gyorsabban, ha nem talál be, úgyhogy ráment a célzásgyorsító is. Ezen már csak a venti tudna még egy minimálisat javítani, de kell a bino, most is egyedül maradtam a végén, akkor meg kell a látótáv.

    Amúgy próbálgattam mindenféle összeállítást és egyértelműen a függőleges stabi jobb, mint a célzásgyorsító, volt ezzel kapcsolatban kérdés korábban. Teljesen jól érzékelhetően jobb az ágyú vele, persze a kettővel még jobb, csak 2 sec-el lassabban tölt be, de evvan.

Új hozzászólás Aktív témák