Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Most ráírtam egy paradicsomra, hogy ugyan már mi értelme van full arannyal lőni egy Jt8.8-al?

    Most nem is arról beszélek, hogy sima lőszerrel is be lehet lőni bármit vele, mert elég jó az átütése és iszonyat pontos. Arról beszélek, hogy egy prém tankkal elméletileg illene kreditet termelni, mert csak szórakozni vannak sokkal jobb tankok is. Kivétel persze néhány érdekesebb prém, pl az e25, de a JT8.8 tipikusan az a kredit termelő munkás tank, amivel nem túl szórakoztató játszani, de tisztességesen teszi a dolgát, kreditet termeli rendesen.

    A válasz kb fodításban, "mert megtehetem és mindig arannyal megyek", de továbbra sem értem.

    Volt neki összesen durván 400 csatája, low tier-ben, meg a JT-vel néhány, most vehette neki apuci, gondolom, tehát akkor vett mellé kreditet is, ha tényleg igaz, hogy full arannyal megy, mert egy kör kb 15-20k bukta (próbáltam, bár prém nélkül).

    Na mindegy, azon kívül, hogy királynak érezheti magát, mert így csak minden második lövése pattan, hát tegye meg, de csak szánni tudom az ilyeneket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák