Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sztem a kidobálósdi az valami optimalizációs hiba lesz vagy valami directx es dolog mert egy csomo tank új texturát kapott illetve valamit a shadereken is állitottak. Amúgy a kidobálás csak a 0.9 verzió óta van, előtte csak drasztikus fps csökkenés volt. Sztem ez egy béta kiadás és azért van a sok achievement hogy teszteljék az emberek..

    Én majdnem 2 évet hagytam ki a játékból és sokat változott, szebb lett, bővült az arzenál is mire visszaértem. Néha meglepődöm hogy az igazságtalanul erős tankokat miért rakják bele pl a WT auf E100, FV215b 183. Jó ha van de jobb ha nincs. Mert azokhoz nem kell valami nagy tudás hogy kilőjj valakit..Nagyon sok embernél láttam hogy az adott X es tankjával nem is tud játszani..

    Ja és aki még nem tudja esetleg, a befolyt összeg nagy részét a wargaming egy eredeti MAUS megépítésére forditja. Kretének. :C

    Gyak már a prémium se jelent előnyt, nem olyan mint régen. A scout fogalma nem is létezik és már nem ad érte bónuszt szóval..

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák