Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz ollie #188533 üzenetére

    Akkor nem egyről beszélünk. Én arról beszélek amikor kb 1,5 éve elutazott Minszkbe a wg főhadiszállására és kérdezgette az illetékeseket. Szó szerint az adás-vételt is mondta utána a streamben.
    Egyébként hallottál már bárkiről akitől a wg csak úgy magától elvette a vásárolt acc-ját? Egyetlen esetben avatkoznak be ha az eredeti tulaj erre kéri őket, egyébként nem is monitorozzák az ilyet.

    (#188534) @e-newsee:
    Tegnap belefutottam én is egy ilyen retardált bandába. Ketten voltak egymás mellett, egymást nem lőtték sőt még a kisebb hp-st be is védte előlem a nagyobb akkor lettem biztos benne hogy összedolgoznak. A poén az, hogy mind a kettőt kinyírtam volna, de jött még két társuk és az már sok volt. Első 4 helyen végeztek.
    Daki streamjében is láttam ilyet. Azt mondta Daki, hogy gyakorlatilag minden battle royalban ugyanez van és nem a wg a hibás, mert ez ellen nem tud semmit tenni. Nem tudnak a játékosok mentalitásán változtatni.

    Elég bénának kell lenni hozzá, hogy valaki csak ilyen módszerrel tudjon haladni ebben a játékmódban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák