Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Ne veszekedjetek a staton,semmi értelme. :N

    Én egyszer annyira felmérgesítettem magam a játékon hogy majdnem agyvérzést kaptam. :DDD Akkor és ott megfogadtam hogy nem foglalkozok semmit a stattal mert csak az idegbajt hozza az emberre. Ez egy ARCADE játék,aminek semmi valóságalapja nincs,logkát meg főleg ne keressetek benne. Ahol tankokkal egymásra lehet ugrálni meg felborítani a másikat mintha csak egy vödör felmosóvíz lenne az az én szememben csak egy dilis gyerekjáték. :K Méghogy jó tankos játék. :C

    A spotrendszer azóta szar amióta megjelent a WoT.A játék talán legnagyobb hibája az ahogy működik vagy éppen nem működik.A sorban eltűnő tankok az orrod elől és még sorolhatnám,de minek? Aki legalább egy hetet játszott a játékkal az már tapasztalta. :K Ez a 3 mp-es késés is miféle elvetemeült ötlet? Belassultak a fényfotonok vagy minden parancsnok agya 3mp-el le van mardva mire feldolgozza hogy látott egy tankok és jelez? :DDD

    Sokszor az ember tudja hogy az utca végén van egy tank de nem tud rálőni mert nincs felszpotolva.Mekkora baromság? Tegyük fel hogy nem látom mert riadóztatáskor a parancsnok azt se tudta merre van arccal csak fejvesztve beszalatt a tankjába és a körletben hagyta a szemüvegét.Na de bakker akkor miért látok 3 utcával messzebre mint az ellenséges tank lehetséges helye? (nem a lőtávról beszélek) Ha valaki felszpotolja a a térkép felét akkor meg látok mindent? Aztán hopp eltünnek mintha nem lennének ott. :F

    Ezen kellene elgondolkozni hogy ez mekkora paradoxon. :C

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák