Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz mergal #4768 üzenetére

    Floppy ról ill CD-R ről képes indulni, természetesen a CD -RW ről is

    (#4770) Feree13

    Nem hogy rosszabb , klasszisokkal jobban szól
    Elkönyveltem, hogy egy alaplapra integrált kari szarul szól, legtöbbször ezt tapasztaljuk, és linux alatt tökéletesen, miután beállítottam a csatornánként a hangerőket, a mélyet kicsit visszavettem még szebb lett a hangzás, igaz ez a filmekre és a zenére egyaránt, eddig egyetlen 1 wmv fajl kivételével mindent lejátszott

    (#4771) sztank
    Nézted egy másik géppel, a DHCP eléggé szabvány nem igen függ az oprendszertől
    Ezt a drotos vagy a radios kapcsolatnál csinálta ?
    Azt érdemes még megnézni, hogy a lapin ha van tüzfal, akkor az nem blokkolja e a dhcp portot, most nem vágom hogy mennyi fejből

    (#4781) Skyer
    Hogy egy nootbookon nem mennek rendesen a játékok azon nem csodálkozom, hiszen nem kifejzetten játék céljából születtek meg
    Kérdezed, hogy mekkora oprendszer kell neki, nos milyen oprensdszer van alatta ?

    (#4800) Gülümaci

    Elméletileg a nem használt dolgokat szedi ki a reg adatbázisból esetlegesen nem használt fileokat szed le a gépedről, ezt egy kis körültekintéssel magad is el tudod végezni
    registry-t is ki lehet manuálisan irtani, az olyan dolgokat biztosan ki lehet szedni amikben nincs megadva alapértelmezetten semmi érték
    Nagy gyorsulást ne várj tőle.

    (#4807) Anthony28

    Hogy oda tette be az nem jelent semmit sem.

    (#4810) Feree13
    Belépsz egy másik oprendszer alol ami tud írni a particióra
    vagy jobb klikkel jogot adsz magadnak akár az adminnak, hacsak ki nem zártad a lehetőségeket oly módon, hogy letiltottad az admin számára a file hoz való hozzáférést.

    (#4809) Gülümaci
    Az tény, hogy az ultimate foglalja a legtöbb helyet
    Viszont ebben van benne a legtöbb dolog
    olyanokra gondolok mint group policy editor, stb ...

    (#4839) Feree13

    Nem lehetetlen
    hiszen az otthoni felhasználok, az otthonit úgy áértem aki csak webezik e--mailezik, esetleg néha játszik, vagy dolgozik az ms office ban nem igen bajlódik az ilyen beállításokkkal, ezért használok én is 64 es ultimate et,. mert hogy ebben minden benne van és ha kell akkor elérem amit akarok
    a 120 napos megoldással használok jelenleg
    Most épp per pill linuxot :))))

    (#4843) kali
    Pontosan

    (#4842) Skyer
    Azért annyit tegyünk hozzá, hogy ezek a progik sok esetben a csoport hozirenddel operálnak, és ha ez nem mulpdik akkor gond lehet, szvsz manuálisan kell a gpedit.msc ben ezeket beállítani

    (#4850) s7evcsenko

    A vista megy ha tartalmazza a drivert csak az aero glass nem fog menni mert ahhoz kell vagy 128 ram os 3d card

    (#4855) Joshi

    Lehet kell egy driver, hogy bootolni tudjon usb ről, ezek fent vannak ?
    usb vezérlő, esetleg magának a racknak ha van drivere akkor az ?

    #4837

    Látni fogják egymást
    Az az érdekes helyzet fog előálni, hogy a másodiknak telepített oprendszer nem a c: ra fog telepulni, hanem egy másikra
    magát a wint ez nem zavarja, de a feltenni progikat lehet, hogy zavarni fogja

    ( anno nekem a Win 2000 csinálta ezt mikor egy másik win 2000 melé akartam tenni, azzal, hogy tesztrendszer és ha nem omlasztja össze az oprendszer akkor teszem fel a normálisra )

    (#4865) tope
    Igen rendesen leszedi a frissitéseket magától rögtön az install után ha hagyod érdemes az automatikus frissitést bekapcsolni, mert formázni kényszerültem emiatt, mert kikapcsoltam majd leszedettem vele kézzel majd reinstall és a configuring updates volt még 1 óra mulva is ott amikor a winyo már nem kerreget ekkor eldurrant az agyam és leformatáltam

    Xp ét úgy teszed vissza mint bármikor máskor csak formázd meg az adott particiót ezt természetesen vista install elött is
    amikor telepíted a costume vagy hogy hivják részben van lehetőség a formázásra magától nem teszi meg

    (#4877) Quentin
    Próbáld meg, hogy letiltod a indexelést

    (#4879) tgulyas
    Igen fel kell tenni, a legfrissebb nem bétát
    a gyártü oldaláról leszedve
    ha pl asus lapod van és intel chipset akkor a chipsetes dolgot az intelről szedd le

    (#4886) Anthony28
    Az mp3 az én lapom alaplapi hangkarjával is otvarul 2.0 ban szól semmi mélyhang, nem tudtam rájonni, hogy miért linuxban nincs ilyen gond

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák