Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    Topikgazda

    válasz mukibuci #4371 üzenetére

    Még mindig azt mondom, hogy oké hogy a 2nd gen. gyorsabb mint a HD7-em, de így is nagyon komoly az előrelépés, és ha az embernek nem feltétlen van szüksége ingyen navira, és van annyira képzett hogy képes legyen kitalálni hogy milyen buszra kell felszállnia, ha el akar jutni valahová Budapesten belül(máshol úgyse ér semmit a Noikia Transport), emellett nem akar pár hónap múlva új készüléket venni, akkor ezerszer inkább a WP8-cal megáldott 8S. Az 512 MB RAM nem lesz komolyabb korlátozó tényező, mint a 800-nál a WP8 hiánya, nem beszélve arról hogy a következő két évben esélyes hogy naprakész a telefonod (itt a WP7-es frissítési rendből indultam ki, ott ugye 1st gen. device-ra 2 év a support a 7.8-cal bezárólag), és sokkal több minden lesz hosszabb távon WP8-ra, mint 7-re. Ez az én véleményem Lumia 800 vs. HTC 8S témában, sokadszor írom le, mostmár csak ezt a hsz.-t fogom linkelni valahányszor előkerül a kérdéskör ;] Nyilván akinek fontosak a Nokia szolgáltatásai, és elég neki az amit a telefonja most tud (ez amúgy akkora bullshit, ki az aki biztosan meg tudja jósolni hogy nem fogja kihasználni egy készülék többletlehetőségeit? :U ), az vegyen 800-ast, szép és jó, csak inkább hiszek a WP8-ban, mint a Nokia WP7 supportjában (ami egy friss 800 tulaj szerint az általam maximalizált fél év helyett akár másfél évig is tarthat. Ráhagytam, álmodozzon csak ;] )

    Oppenheimer: Ja, lesz. Lumiákra :P Ne legyen igazam, de kétlem hogy a nem Nokia készülékek valaha is számíthatnának bármire a Viber fejlesztőcsapatától, akár WP7-ről, akár 8-ról beszélünk :(

    savoo: Nekedis. Hiába van normális API rá, ha a Nokia fizeti a céget :(((

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák