Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz King Unique #133542 üzenetére

    Köszönöm.

    Létrehoztam MS fiókot és hozzáadtam a (Vbox) gépet. Utána biztonsági problémát jelzett, hogy szükséges lenne a Windows Hello használata. Nem akartam PIN kódot megadni, mert nekem megfelel a sima felhasználó és jelszó belépés. Ezért hagytam a figyelmeztetést. Azóta akárhogyan indítom újra a rendszert csak az MS fiókkal akar belépni. Már nem a felhasználónevem jelenik meg, hanem az MS fiók email címe és nem kér jelszót sem, magától akar bejelentkezni. Aztán kiírja nem tud kapcsolódni a nethez. (pedig van net)
    Csökkentett módban sem megy. A sima hibaelhárításnál kérte az MS jelszót, (nem értem miért azt és miért nem a sima fiókét :((( ) beírtam és közölte nem tudja megjavítani a hibát. Sehol nem adtam meg, hogy MS fiókkal lépjen be. Csak a hülye aktiváláshoz hoztam létre egy MS fiókot. Még csak fel sem ajánlja, hogy hagyományos módon beléphessek. Nem értem... gondolom a VBox miatt nem tud csatlakozni a nethez belépésnél, de akkor ha valakinek nincs net nem is tud belépni ebbe a ..... rendszerbe? Nagyon felidegesített. Még szerencse, hogy nem a fő rendszerem. :(((
    Szerencsére van mentésem, :) de akkor is zavar, hogy ilyen könnyen képes kizárni a felhasználót.

    ui: Nagyon felhúzott. Elnézést, ha olyan hangnemben írok. Most a neten keresgélek megoldást.
    pl itt sokan panaszkodnak erre VBox nélkül is és nem tudnak belépni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák