Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz atillaahun #2122 üzenetére

    ilyenekbe én is sokszor belefutottam már... 281? az egész jó ár volt, ma is annyi a középárfolyam. amúgy gratula, hogy végre rászántad magad.. :) Az enyém már elfogyott és még nem tudtam tölteni. Ezek szerint nem volt gond az amerikai címmel feltöltésnél. Ha legközelebb töltök majd én is így próbálom, mert tudok spórolni közel 500 ft-ot. De akkor azt már nem lehet a hanstelen intézni, hanem közvetlenül az FVD oldalán kell igaz?
    más
    ez a voip csak európában ilyen nagy divat, vagy más földrészen is? mert én nem találtam amerikai összesítő oldalt. (a hanstelhez hasonlóan).

  • ÁrPi2

    senior tag

    válasz atillaahun #2122 üzenetére

    Az én első hívásom egy iMac-en történt FVD mac-es klienssel sima sip hívás. Hibátlan, ahogy a legjobb remények diktálják.
    A második már máshonnan (Bp.-en) egy win7 alól, szintén FVD-klienssel indítva egy phone_to_phone hívás:
    (Egyébként bejegyeztem az fvd weben a settingsben az ellenőrző pin-kóddal a mobilszámomat és egy vezetékesemet is - Ez köll a l.a.n.- hoz)

    A PC-n ahogy klikkeltem a "Call"-ra máris csörgött a "Side-A" azaz a tlenoros mobilom, de én hirtelenjében kinyomtam, aztán kb. 5 mp múlva, ahogy a kliensprogi látszólag újrainicializálta a P2P képernyőjét (Azelőbbi bakim miatt,ugye) akkor újraindítottam ugyanezt a hívást.
    Ekkor kicsöngött side-A (azaz én) és side-B(egy 70-es mobil), de ekkor kapcsolódás után csak én hallottam side-B-t, kb. félperc után leraktam. A beszélgetés harmadjára már simán összejött. :))

    Ezekhez a (két db) p2p híváshoz amúgy NEM tüntetett fel "connection fee"-t, örüljek ennek vagy csakis a nem fogadott vagy meghiúsult (p2p)össze-kapcsolásnál számol fel 4eurocentet?

    Kipróbáltam a Local Access Number-t is.
    Van olyan vezetékes hely ahonnan papirforma szerinti módon összejött (egy Mo-i mobil hívása), de van benn a cégnél egy 9-es előhívószámos vezetékes ahonnan indítva a mások által már emlegetett számduplázódás (és idegen helyen kicsöngés, és barbár nyelv :Y :) ) lett a kísérlet eredménye. (Szerintem ez utóbbi valami szám tárcsázási, vagy tátrcsahang visszhangzási probléma lehet, ilyet nem bír kezelni a rendszerük.

    Végezetül pedig: 10.7 euró nekem 2789Ft terhelést eredményezett sms-értesítő szerint.
    Paypallal fizettem fvd- website-on. Mit ronthattam el, elaludt a bankom ördöge?

Új hozzászólás Aktív témák