Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz (Darkwood) #9880 üzenetére

    Nyikhaj koromban ezt írtam róla..a többiekről ragadt rám.. :B
    A Zalmann már nem a régi sajnos, jobbára a nevéből él meg.
    A konfigodban szereplő procihűtőt sem éri nagyon megvenni, mert van nála olcsóbb és jobb megoldás, teljesítményben pedig van ami gyalázza simán.

    Vízhez ezt ajánlanám:
    XSPC Delta Universal V2
    Alphaccol Mosfet + Chipset blokk
    Laing DDC
    EK 8800 GT-GTS (g92) full cover blokk.
    Lehet hűteni a hdd-t is, ha gondolod, de ha nem passzív radid van sztem nem muszály, ahhoz is van hűtés.
    Radinak valami Triplát ajánlanék pl Danger Den Black Ice Pro III-tól felfelé valamit.
    Tartálynak bármi jó, a kólásüvegtől a dunsztosüvegig, ha gyári megoldásban gondolkodsz lehet kapni azt is olcsó pénzért..

    A Reserator Zalmanék egyetlen olyan megoldása (többféle is van belőle), ami a vízhűtés lelke, azaz a szivattyút, tartályt, radit és 1 max 2 blokkot tartalmaz. Szvsz oan 60K-t nem ér meg semmiképp, ráadásul a fent összeállított cucc leveri, mint vak a poharat.
    Zalman= nem nagyon bővíthető, drága, silány teljesítmény, a fenti sokkal jobban megéri, kicsit drágább lehet, de minden hűtve van ugyebár, amit a resarátor nem tartalmaz.. :R
    A hirtelenjében összeállított rendszer kb 70K-ba lenne, vagy 1-2 ezressel felette, de mint írtam VGA-n minden hűtve (ram, mosfet, gpu), az alaplapon minden hűtve... ;)

Aktív témák