Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz Teasüti #14565 üzenetére

    Persze meg lehet majd szokni ezt is, csak így elsőre ehhez képest a pana menüje, a mindenhol átszabható gombok a rengeteg custom gomb, stb olyan mintha az jött volna ki most és nem a Sony. Amúgy is a videós teljesítmény lesz érdekes, egyelőre ugye az AF-et próbálgattam jobban az fenomenális valóban, ezerféle beállítás van rá, és valóban annak megfelelően is viselkedik. Panán akárhogy állítottam szinte semmi különbséget nem vettem észre. A tracking egyébként bazi jó, ez szerintem esküvőn nagyon hasznos lesz, elég nehéz zavarba hozni (persze lehet ha nagyon akarom) de egyelőre úgy tűnik, hogy a forgolódás és ehhez hasonlók meg sem kottyan neki. Majd a tömegben lévő trackingre leszek kíváncsi egyelőre csak a két gyerek biciklizését trackeltem, itt jól vizsgázott nem keverte össze a két gyereket. Csak összességében a nyüglődés tárgya az, hogy pár dolgot ha átgondoltak volna akkor még jobb lehetne az egész váz, de persze Canon-nál is éreztem nagyon sokszor, hogy néhány dolog szándékosan van szarul megcsinálva, hogy nehogy a nagygépek helyett ezt vegyék. (De azért egy nagyobb akksit tényleg kaphatott volna, mert így vagy 8-al kell majd elindulni itthonról, a panával meg egy komplett esküvőt megoldok 2db akksival).

    Kovsol: Igen pl pont ilyen elnevezés hiányzik belőle.

    Meg aki kitalálta a REC gomb helyét azt is orrcsumán hajintanám :) (Oké tudom, hogy a shutter gomb, de akkor is :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák