Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz Miklós315 #23613 üzenetére

    "és Ő elvezeti őt minden igazságra,késztetni fogja őt arra,hogy olvassa az Igét"

    "Persze ,az is fontos,Istennek is fontos lesz,hogy tanulmányozzuk az Igét megtérés után,és a Szentszellem erre fog minket megindítani. "
    2x is leírtam ,hogy az Igeolvasás is fontos. De én azt gondolom,hogy Istennek először is az kell,hogy a szíved szomjazza Őt és az Ő igazságát,hogy vágyjunk Istenre és higgyünk benne. Ez miatt fog nekünk Isteni dolgokat mutatni,gyógyulást,csodát,szabadulást,látomást..... Ő megmutatja ezeket azoknak,akik szívből vágynak Istenre és a vele való élő kapcsolatra. Megmutatja nekik még azelőtt,hogy az embernek bármiféle bibliai ismerete lenne. De ugye a Szentszellem arra fogja vezetni az embert,hogy olvassa Isten Igéjét,mert fontos az Istennek,hogy az embernek legyen bibliai ismerete. Én csak arra akartam rámutatni,hogy nem a bibliai szintünk alapján fog tudni vagy akar majd használni bennünket Isten,hanem a hitünk és az Isteni utáni vágyunk miatt . Sajnálom,ha félreérthetően fogalmaztam.
    Szóval mint Jézus mondta:
    " Ne félj,csak higgy.

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák