Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz D1Rect #11918 üzenetére

    en nem vagyok 'utazo ugynok' aki minden utjaba eso vallasba beleugrik par honapra :)
    megismertem a Bibliat, jobban mint a magukat keresztenynek vallok boven tulnyomo resze, ennek orulok. beszelgettem a most annyira 'menonek' szamito, divatos keleti vallasok kepviseloivel (pl. Krisna-hivok), de igazabol semmi olyan nem hallottam, ami akar kicsit is vonzott volna (pont az a bajom veluk, ami a legtobb 'regi' vallassal: kozlik hogy 'ez meg ez meg ez van leirva, ez igy meg igy van'. engem meg lehet gyozni, de eszervekkel. egy logikusan levezetett ervelesnek orulok, de egy ilyen 'kinyilatkoztatas' hogy 'marpedig ez igy van, mert megirta valaki valamikor evezredekkel ezelott' az szamomra nem informacio...
    feleslegesnek tartom a vallasrol-vallasra vandorlast (ismertem tobb ilyen szemelyt is, erdekes volt veluk a tapasztalataikrol beszelgetni)

    Ateistaként egyetlen célja a topic rombolása.

    Így jó?

    pontosan annyira jo, mint az hogy "D1rectnek, szcientologuskent egyetlen célja a topic rombolása." bar tekintve hogy folyamatosan a szcientologiat reklamozod, barmilyen tema is kerul elo, ennek meg valosagalapja is van :D

Új hozzászólás Aktív témák