Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    Sziasztok!

    Három napja vettem új tápot egy Tagan Easycon 580W személyében. Egy órája történt, hogy az alaplapon BIOS-t frissítettem, azóta a rendszer csak a sokadik ki-bekapcsolásra áll fel.
    Volt úgy, hogy nem is post-olt, vagy boot közben kifagyott. El kell még mondanom, hogy mostanában gyakori az áramingadozás a körzetben (a szolgáltató persze cseszik intézkedni), néha a lámpák fénye is ingadozik egy-egy másodpercig.
    Eddig a gép rendben működött, s most is, ha beindul, akkor megy szépen, csak újraindítani ne kelljen. :O

    Mi történhetett? Elszúrhattam a BIOS frissítést? (Ezt mondjuk nem hinném, hiszen rendben lezajlott a folyamat, az Everest szerint is rendben van az új BIOS.) Döglődik a táp? Hálózati probléma? Nem tudom, mitévő legyek, hiszen most vizsgaidőszakban kell a gép, nem megoldás, hogy ne használjam, viszont azt sem szeretném, ha valami hálózati probléma magával rántaná az egészet.

    A tápnak, ha rá van dugva a hálózatra, van egy kis hangja, olyasmi, mint egy trafónak, de ez csak odahajolva mellé hallatszik. Ez normális jelenség? :F

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák