Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz Skyhigh #62672 üzenetére

    Egy-két hónapja volt erről és még sok másról egy online felmérésük, amit ki lehetett tölteni. Itt is volt róla szó. Sok olyan kérdést tettek fel, ami a mediacardhoz kapcsolódó szolgáltatások esetleges bővítésére vonatkozott, ezek között csak az egyik volt az, hogy legyen-e egyhetes az EPG a kártyához kapcsolódóan is, ne csak a boxokon. El se tudom képzelni, hogy oldanák meg, de olyan kérdésekre is emlékszem, hogy pl. legyen-e elérhető a videotár és a műsorvisszanéző szolgáltatás a mediacard használata esetén is. Mindenesetre az összes ilyen kérdésre határozott igent nyomtam – de ki válaszolna nemmel...? ;)
    A lényeg, hogy szerintem erre butaság hibajegyet nyittatni, mert egyértelműen tudható, hogy jelenleg mit tud a rendszerük, és amit nem tud, az nem tekinthető hibának. Amikor mediacardot választ valaki a box helyett, akkor tisztában kell lennie vele, hogy ezzel – legalábbis jelenleg – csak egynapos EPG-t fog kapni. Reklamálni akkor lehet, ha még 24 órányit sem lát előre a guide – mondjuk nekem van pár csatorna, ahol ez rendszeresen előfordul... De nem foglalkozom vele, mert van box is, ahol meg egy teljes hetet látni előre, nem beszélve a heti 215 Ft-ba kerülő nyomtatott tévéújságról, amiben még be is lehet karikázni jó előre pár műsort. :D

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák