Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tulipanocska

    csendes tag

    válasz f.szabo #748 üzenetére

    Szia!

    Én ismét hagsúlyozom, hogy annyira nem értek a dolgokhoz, ezért előre is bocsánatot kérek, ha olyat írnék ami neked természetes!

    Én továbbra is azt gondolom, hogy amennyiben maga a tv tuner kártya tudja a DVB-T szabványt (HDTV), akkor a legfrissebb Avermediás szoftvert kell feltelepítened, amely tudja az mpg4-et kezelni, ez pedig az AverTV 6.0.18Beta [link] amely 33,44MB. A többi a magyar mpg4-es sugárzást nem tudja kezelni, hiába adták vele megvásárlásakor akár a legfrissebbet is. Sima tv antennával így vehetsz fel, vagy tv-t nézhetsz akár a számítógépen. Akkor külön digitalizálással nem kellene bajlódnod, mivel a szoftver minden formátumban tud felvételt készíteni. Én is szoktam felvenni televíziós adásokat közvetlenül a géppel és nincs vele semmi gondom. A set top box közbeiktatásához nem tudok hozzászólni, mivel nekem nincs, de valószínűsítem, hogy a kódolt adás miatt nem lehetséges az adás vétele, nem tudja kezelni.

    A tv tuner kártya és a videó kártya külső audiókábeles összekötése után a számítógépen hangja is lesz a tv adásnak (ez saját tapasztalat, én elkövettem ezt a bakit).

    :Y

Új hozzászólás Aktív témák