Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Drizzt #29835 üzenetére

    A relatív magas kockázatot azért tárgyalod relatívként, mert egyébként azt kellene írnod, hogy alacsony.
    A nyugdíjasok bolti vásárlására hivatkozni eléggé kapufa. Egyrészt elkerülhető az idősávos rendszerrel, másrészt ha láttad mit műveltek nyugdíjasok az idősávos vásárlás idején nem hivatkozási alap.
    Mindezt azzal a meggyőződéssel mondom, hogy anno boltban, maszkhordási kötelezettség idején, köhécselő nyugdíjasoktól kaptam el.
    Szvsz egy dolognak lenne egyébként értelme. Tünetes (tüsszögős-köhögős-orrfolyós) betegeknek kellene nagyon szigorú maszkhordási kötelezettség. Teszt nélkül is, függetlenül attól, hogy náthás e vagy koronás! Ha meg pozitív akkor karantén. Sokkal többet érne, mint ez a nesze semmi fogd meg jól kvázi ajánlás mint amit az emberek nagy része nem tudott komolyan venni.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák